Szukaj

Zmęczony Michał Wiśniewski przyłapany na spacerze z Falco. Cena wózka zwala z nóg

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski wybrał się na spacer z Falco, któremu bacznie przyglądali się paparazzi. Dla drugiego synka wybrał bardzo luksusowy wózek. Jego cena zwala z nóg.

Michał Wiśniewski w czasie kwarantanny wziął piąty ślub. Jego żoną została Pola, którą poznał po rozstaniu z Dominiką Tajner. Chociaż poprzednie związki artysty były bardzo medialne, to najnowszą relację trzyma z dala od kolorowej prasy. Lider Ich Troje w rozmowie z Faktem zdradził, że to jego żona podjęła taką decyzję:

Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społeczościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie.

Chociaż od ślubu minął prawie rok, dopiero niedawno Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem z Polą, na którym widać jej twarz. Internauci zareagowali niemal natychmiast – w komentarzach pisali, że piąta żona muzyka jest prawdziwą ślicznotką.

Michał i Pola od kilku tygodni sprawdzają się nie tylko w roli małżonków, ale także rodziców. Wspólnie wychowują Falco Amadeusa. Muzyk był przy narodzinach synka. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem. Wiśniewski marzył o tym, by chłopiec urodził się w Łodzi, tak się jednak nie stało:

Byłem przy każdym porodzie, i przy tym też. Chciałem, by choć jedno z moich dzieci urodziło się w moim rodzinnym mieście w Łodzi, niestety tam rodzinne porody są zakazane, więc musieliśmy zmienić plany. Nie wyobrażam sobie, że nie byłoby mnie przy narodzinach – komentował w Fakcie.

Michał Wiśniewski na spacerze z Falco. Jaki wózek wybrał?

Wiśniewski spełnia się w roli ojca. Jak podaje Fakt, w weekend skorzystał z wiosennej aury i wybrał się z synkiem na przechadzkę. Mimo zmęczenia, które podobno malowało się na jego twarzy, dziarsko kroczył do przodu:

W weekend wokalista, korzystając z wiosennej aury zabrał Falco na przechadzkę. Choć na jego twarzy malowało się zmęczenie, dziarsko maszerował pchając przed sobą wózek – podaje tabloid.

Tabloid donosi, że gwiazdor postawił na bardzo luksusowy model wózka, który kosztuje 5 tysięcy złotych:

Mały Falco Amadeus na swój pierwszy spacer wyruszył w wózku ponad 5 tysięcy złotych. Słynny tato nie żałuje ani czasu, ani grosza na swego najmłodszego potomka.

Michał Wiśniewski jest ojcem pięciorga dzieci. Oprócz Falco Amadusa wychowuje także Xaviera i Fabienne, których mamą jest Mandaryna oraz Etiennette i Vivienne, których doczekał się z Anną Świątczak.


Xavier Wiśniewski pokazał brata

Xavier Wiśniewski pokazał brata

Michał Wiśniewski pokazał rozkoszne nagranie

Michał Wiśniewski pokazał rozkoszne nagranie

Michał Wiśniewski pokazał żonę

Michał Wiśniewski pokazał żonę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×