Szukaj

Fałszująca Madonna w ogniu krytyki. Michał Wiśniewski: „Na Eurowizji dostałaby zero punktów”

Michał Wiśniewski odwiedził Pytanie na śniadanie, w którym podsumował występ Madonny na Eurowizji 2019. Według wokalisty Ich Troje, gdyby Królowa Popu startowała w konkursie, dostałaby zero punktów. Dlaczego?
Michał Wiśniewski o fałszu Madonny na Eurowizji 2019

Michał Wiśniewski o fałszu Madonny na Eurowizji 2019

Eurowizja 2019 za nami. Wygrała Holandia, Polsce do awansu zabrakło dwa punkty, ale najwięcej emocji wywołał występ fałszującej Madonny. Chociaż Królowa Popu dostała gigantyczny aplauz, a za swoje półtora minutowe show zgarnęła ponad milion złotych, jej wokal pozostawiał wiele do życzenia. Część polskich internautów uznała nawet, że Madonna zaśpiewała dokładnie tak, jak Mandaryna na festiwalu w Sopocie w 2005 roku. Obie artystki nie tylko nie trafiały w dźwięki, ale też spektakularnie schodziły ze schodów. Być może tego typu choreografia nie sprzyja występom na żywo.

Zobacz: 60-letnia Madonna fałszowała jak Mandaryna, ale i tak rozwaliła całą Eurowizję! Izrael oniemiał na jej widok! [WIDEO]

Michał Wiśniewski ocenił występ Madonny na Eurowizji 2019

W niedzielnym wydaniu Pytania na śniadanie gościł Michał Wiśniewski, który podsumował to, co działo się wczorajszego wieczoru na scenie w Tel Aviv Expo. Były dwukrotny reprezentant Polski nie omieszkał nawiązać do występu Madonny na Eurowizji 2019. Chociaż prywatnie jest jej fanem, a w swojej wypowiedzi dobierał słowa tak, by nie uderzyć w legendę popu, to jasno z niej wynika, że nie porwało go to, co Amerykanka o włoskich korzeniach zaserwowała ponad 200 milionowej publiczności przed telewizorami:

Wczoraj Madonna, gdyby była uczestnikiem Eurowizji, z całym szacunkiem dla mojej ukochanej artystki, dostałaby tylko pięciu tancerzy, a jakby wzięła tego wokalistę to jeszcze tylko czterech i nie pokazałby tego, co pokazała. I wyszłoby tak – powiedział Michał pokazując palce ułożone w kształcie zera. – Wczoraj na pewno przegrałaby tę Eurowizję.

Przy okazji Wiśniewski podkreślił, że Polacy powinni być dumni z występu Tulii, zaś towarzyszący mu w studiu Marek Sierocki dodał, że w przyszłym roku ponownie powinno reprezentować nas Ich Troje, które jako jeden z trzech polskich reprezentantów wywalczyło miejsce w finałowej dziesiątce.

Kto jak kto, ale Michał zna się na sprawie lepiej niż ktokolwiek inny w Polsce. Pamiętacie te emocje sprzed 16 lat, polsko-niemieckie Keine Grenzen i dwunastkę z Niemiec? To była Eurowizja!

Występ Michała Wiśniewskiego na Eurowizji 2003, 7. miejsce:

Zobacz: Edyta Górniak skomentowała wyniki Eurowizji. Co ją zniechęca do ponownego udziału? [WIDEO]

Zobacz: Eurowizja 2019: Madonna pokazała za dużo. Organizatorzy nie mieli tego w scenariuszu! Wystosowali oficjalne oświadczenie!

Zobacz: Kim jest Duncan Laurence – zwycięzca Eurowizji 2019? Za jego sukcesem kryje się poruszająca historia


Madonna na Eurowizji 2019

Madonna na Eurowizji 2019

Madonna na Eurowizji w Tel Awiwie

Madonna na Eurowizji w Tel Awiwie

Madonna w green roomie na Eurowizji

Madonna w green roomie na Eurowizji

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×