Wielki powrót megagwiazdy! Zniknęła u szczytu swojej popularności, a teraz nagrała duet z Michałem Wiśniewskim!

Michał Wiśniewski ekscytacja

Michał Wiśniewski ekscytacja

Michał Wiśniewski i Shazza nagrywają duet

Michał Wiśniewski już nie raz zaskoczył swoich fanów niesamowitymi pomysłami. Wystarczy przypomnieć, że lider legendarnej grupy Ich Troje pojawił się dwukrotnie na Eurowizji, ma także na swoim koncie kilka spektakularnych duetów. Michał śpiewał z samą nieżyjącą już Violettą Villas, popełnił nawet duet z operową divą światowego formatu – znaną mezzosopranistką – Małgorzatą Walewską! Obecnie piosenkarz odświeża wspomnienia z czasów swojej świetności oraz szalonej popularności grupy Ich Troje, niebawem gwiazdor o nieustannie czerwonych włosach wyrusza w kolejną trasę koncertową. Jednak to nie koniec niespodzianek, które Michał przygotował swoim fanom.

Na profilu Michała pojawiła się ostatnio wspaniała fotka, na której wokalista pozuje z legendarną gwiazdą disco-polo, zmysłową Shazzą! Kto nie pamięta jej wielkich hitów, które nuciła cała roztańczona Polska w latach 90.

Przypomnijmy, że Shazza, a właściwie Marlena Magdalena Pańkowska, jest znana z takich hitów jak Baiao Bongo, Bierz co chcesz, Egipskie noce, Tak bardzo zakochani. Wokalistka w czasach swojej ogromnej popularności wydała cztery złote płyty i dwie platynowe, a do 2007 roku sprzedała w Polsce ponad dwa i pół miliona albumów!

Shazza, podobnie jak od kilku już lat Michał, pragnie wrócić na polską scenę muzyczną, próbowała ponownie zaistnieć na początku 2014 roku, kiedy to pojawiła się podczas świątecznego wydania programu Disco Relax, nagrała nawet nową piosenkę w duecie z Michałem Gielniakiem. Następnie w 2015 roku Shazza wydała kolejny hit z teledyskiem. Ostatni raz piosenkarka pojawiła się w mediach w 2017 roku, wówczas miała miejsce premiera jej kolejnej piosenki. Tym razem wszystko wskazuje na to, że gwiazda disco-polo szykuje spektakularny duet z Michałem Wiśniewskim.

Na Instagramie pojawiła się bowiem czadowa fotka Michała z Shazzą, być może zwiastująca ich współpracę! Jedno jest pewne, gwiazda disco-polo przez lata nic się nie zmieniła, nadal jest piękna, zgrabna i powabna:

  • Pięknie, oba głosy uwielbiam
  • Miło. Pamiętam jeszcze czas Disco Relax i kiedy na wszystkich zabawach szkolnych i dyskotekach królowało „Bierz co chcesz”
  • Czyżby wspólny projekt muzyczny
  • Super Michał – napisali internauci pod zdjęciem

Czekacie na duet Michała Wiśniewskiego z Shazzą?

Mandaryna pierwszy raz wyjawiła traumatyczną prawdę o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim! Jak z rozstaniem poradziły sobie jej dzieci?

Michał Wiśniewski o pierwszym razie z Dominiką Tajner! Chyba powiedział za dużo…

Michał Wiśniewski zrobił z Justyny Majkowskiej kurę domową! Była gwiazda Ich Troje w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat!


Michał Wiśniewski z Shazzą szykują wspólny projekt

Michał Wiśniewski z Shazzą szykują wspólny projekt

Roxi Gąska jak Shazza

Roxi Gąska jak Shazza

Shazza

Shazza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×