Szukaj

Michał Wiśniewski pokazał ślubne zdjęcie rodziców. Pierwszy raz widzimy jego ojca. Podobieństwo uderzające

Michał Wiśniewski z matką

Michał Wiśniewski z matką

Michał Wiśniewski pochwalił się w social mediach niepublikowanym wcześniej zdjęciem swoich rodziców. Ślubna fotografia Grażyny i Andrzeja Wiśniewskich wzbudziła spore zainteresowanie. To prawdziwy rarytas dla fanów, ale to nie koniec niespodzianek od gwiazdora.

Michał Wiśniewski to jedna z gwiazd, która od lat 90. nie daje o sobie zapomnieć. Chociaż ostatnio nieco zwolnił ze swoją karierą, to cały czas zasypuje internautów ciekawostkami na temat swojego życia prywatnego. Wokalista ma sporą grupę fanów, którzy z wielką chęcią dowiedzą się o nim czegoś więcej. Kilka lat temu był on gwiazdą własnego reality show Jestem, jaki jestem, w którym pokazywał swoje życie prywatne. Na podstawie jego losów nakręcono także film biograficzny Gwiazdor.

Artysta jest bardzo aktywny w social mediach i teraz to właśnie tam możemy zobaczyć, jak układa się jego życie. Wiosną pochwalił się, że ponownie wziął ślub. Tajemnicza Pola, która zdecydowanie nie chce być częścią show-biznesu, jest już jego piątą żoną. Małżonkowie spodziewają się wspólnego dziecka. Artysta ma już czworo dzieci z poprzednich związków. Również dla jego obecnej żony będzie to piąta pociecha. Michał dzieli się także wspomnieniami ze swojego dzieciństwa, które nie należało do najłatwiejszych. Właśnie udostępnił na Facebooku zdjęcie swoich rodziców.

Michał Wiśniewski wspomina ślub swoich rodziców

Michał Wiśniewski nie miał łatwego startu w dorosłe życie. Wychowywał się w domu dziecka i pod opieką kilku rodzin zastępczych. Ostatnio pokazał na Instagramie swoją ciocię, która dała mu namiastkę prawdziwego domu. Odwiedził ją ze wszystkimi dziećmi w dniu 96. urodzin.

Rodzice artysty mieli problemy z alkoholem, a gdy wokalista skończył 13 lat, dowiedział się, że jego ojciec popełnił samobójstwo. W dorosłym życiu lider zespołu Ich Troje naprawił swoje stosunki z matką. Teraz łączą ich ciepłe relacje. Gwiazdor podzielił się nawet z fanami ślubną fotografią rodziców. Z opisu wiadomo, że Grażyna i Andrzej Wiśniewscy pobrali się w 1971 roku.

Michał bardzo ucieszył się, że jest „ślubnym dzieckiem”. Piosenkarz urodził się rok później.

Łódź, luty 1971. Okazało się, że jestem ślubnym dzieckiem, yeah! Wielka miłość do grobowej deski, ale jakim kosztem… O tym już niedługo w książce mamy: „Dziewczynka z kieliszkami”. Bardzo trudna i przykra lektura, ale za to wiele tłumaczy.

Łódź, luty 1971. Okazało się, że jestem ślubnym dzieckiem, yeah! Wielka miłość do grobowej deski ale jakim kosztem… O…

Posted by Michał Wiśniewski on Thursday, November 19, 2020

Fani od razu zauważyli podobieństwo Michała do ojca. My również je dostrzegamy.

  • Mega jesteś podobny do taty Michał.
  • Serio podobny do ojca, tak jak Twoje dzieci do Ciebie.
  • W pierwszym momencie myślałam, że to Twój ślub z Magdą.
  • Jest Pan taki podobny do swojego taty.

Zapowiedział także, że jego mama wydaje książkę Dziewczynka z kieliszkami. Artysta na wstępie zaznaczył, że będzie to bardzo trudna lektura, która wyjaśni wiele zawiłości z jego rodzinnego życia.


Michał Wiśniewski pokazał ślubne zdjęcie rodziców

Michał Wiśniewski pokazał ślubne zdjęcie rodziców

Andrzej Wiśniewski – ojciec Michała

Andrzej Wiśniewski – ojciec Michała

Mama Michała Wiśniewskiego

Mama Michała Wiśniewskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×