Szukaj

Michał Wiśniewski po cichu dogadywał się na prowadzenie popularnego show. W ostatniej chwili zrezygnowano z kontraktu. Oto powód

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Nazwisko Michała Wiśniewskiego pojawiło się dzisiaj w prasie i to nie ze względu na jego życie prywatne. Wokalista Ich Troje dostał ciekawą propozycję zawodową. Czy podejmie się nowego wyzwania?

Od jakiegoś czasu Michał Wiśniewski nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wszystko za sprawą jego bujnego życia prywatnego. Wokalista formacji Ich Troje ma za sobą już pięć ślubów i w polskim show-biznesie w tej dziedzinie zdecydowanie jest rekordzistą. Artysta do tej pory bardzo chętnie opowiadał o swoim życiu prywatnym. Przed swoimi fanami nie miał zupełnie żadnych tajemnic. Kilka lat temu na szklanym ekranie oglądać można było reality show Jestem, jaki jestem, gdzie artysta obnażał całą swoją prywatność.

Michał zdecydowanie może pochwalić się nie tylko umiejętnościami wokalnymi, ale także swobodą, która towarzyszy mu podczas występów przed kamerami. Swoich sił próbował jako aktor, pojawiając się w epizodycznych rolach w serialu Niania i Daleko od noszy. Na podstawie jego życia nakręcono również film dokumentalny Gwiazdor. Opowiada on życiu prywatnym i karierze lidera Ich Troje. Kilka lat temu pojawił się także w programie Bitwa na głosy, gdzie wystąpił w roli trenerem jednej z drużyn. Jak donosi kolorowa prasa, przed Wiśniewskim pojawia się kolejna szansa na to, by wrócić na ekrany telewizorów.

Michał Wiśniewski poprowadzi własny program?

To, że wokalista jest człowiekiem wielu talentów, wiadomo nie od dzisiaj. Tym razem miał dostać bardzo ciekawą propozycję od jednej ze stacji telewizyjnych. Jak donosi magazyn Super Express, Michał mógł dołączyć do obsady kanału Superstacja. Z ust producentów miała paść propozycja, aby showman na zmianę  z Wojciechem Jagielskim poprowadził Tok Szoł. Artysta miał się na to nie zgodzić i powiedzieć, że znacznie bardziej wolałby poprowadzić autorski program śniadaniowy. Niestety nie wiadomo, czy zdecyduje się on na podjęcie pracy.

Miał pojawić się na zdjęciach próbnych i nie dotarł – mówi Super Expressowi pracownik stacji.

W dzienniku czytamy również, że artysta mógł nie dogadać się z Superstacją w sprawie warunków finansowych. Za rolę gospodarza programu zaproponowano mu podobno 200 tys. złotych miesięcznie. Czy taka kwota nie spełnia jego oczekiwań?


Michał Wiśniewski w Pytaniu na śniadanie

Michał Wiśniewski w Pytaniu na śniadanie

Ania Świątczak i Michał Wiśniewski jako Ich Troje w Jaka to melodia?

Ania Świątczak i Michał Wiśniewski jako Ich Troje w Jaka to melodia?

Ania Świątczak i Michał Wiśniewski jako Ich Troje w Jaka to melodia?

Ania Świątczak i Michał Wiśniewski jako Ich Troje w Jaka to melodia?

Dodaj komentarz

  • GośćAla pisze:

    Michał jest bardzo inteligentnym facetem stać go na wszystko bardzo mądry umie rozmawiać o wszystkim wypowiadać się Jego rzucie prywatne jego sprawa każdy w życiu ma coś Pozdrawiam

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×