Szukaj

Michał Wiśniewski pochwalił się sporą gromadką dzieci. Ciężko ująć ich w jednym kadrze, ale i tak uwagę kradnie to, co widać w tle

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem, na którym możemy zobaczyć sporą gromadkę jego dzieci. Dzisiejszy dzień pociechy wokalisty spędziły na wspólnej, dobrej zabawie.

Michał Wiśniewski już dawno został uznany za jedną z najbardziej kochliwych gwiazd w show-biznesie. Lider zespołu Ich Troje ma na swoim koncie cztery nieudane małżeństwa, a w zeszłym roku stanął na ślubnym kobiercu po raz piąty. Muzyk na samym początku nie chwalił się swoim nowym związkiem. Przez długi czas nie publikował w sieci zdjęć swojej kolejnej żony. Dopiero po pewnym czasie wygadał się w jednym z wywiadów, że znowu jest zakochany, a jego serce skradła tajemnicza Pola.

Tym razem Michał pobrał się w tajemnicy przed mediami z dala od blasku fleszy. Dopiero niedawno pochwalił się pierwszym ślubnym zdjęciem. Miał ku temu szczególną okazję, jaką były walentynki.

Kilka miesięcy po ogłoszeniu nowiny o ślubie Wiśniewski ponownie zaskoczył fanów, zdradzając, że spodziewa się piątego dziecka. Muzyk wychowuje już cztery pociechy z poprzednich związków. Jego starsze dzieci są już nastolatkami.

Michał Wiśniewski pokazał dzieci swoje i swoich partnerek

Pod koniec stycznia Michał został ojcem po raz piąty. Na świecie pojawił się jego synek. Chłopiec podobnie, jak jego starsze rodzeństwo, otrzymał bardzo nietypowe imiona – Falco Amadeus. Najstarszy syn piosenkarza to Xavier, jego młodsze siostry to kolejno: Fabienne, Etiennette i Vivienne. Również żona Michała, Pola, ma czworo dzieci z poprzedniego związku. Teraz małżonkowie razem wychowują aż 9 pociech.

Wokalista bardzo aktywnie prowadzi swoje social media i chętnie dzieli się kulisami swojej codzienności. Muzyk rzadko publikuje zdjęcia żony, w przeciwieństwie do fotografii ze swoimi dziećmi. Widać, że ze wszystkimi łączy go świetna więź. Dzisiaj dumny tata sporej gromadki zamieścił na Instagramie kadr, na którym możemy zobaczyć wszystkie nastolatki razem.

Jego starsze rodzeństwo ze smakiem zajada pizzę, w towarzystwie przyjaciół, a wszystkiemu przygląda się uroczy psiak, który również często gości na profilu swojego właściciela.

Całkiem (nie)normalna rodzinka 🙂 Love U All! – podpisał zdjęcie.

Na zdjęciu oprócz dzieci Michała prawdopodobnie możemy podziwiać również pociechy jego partnerek – syna Dominiki Tajner i niewykluczone, że latorośl Poli.

Fani od razu ruszyli z komentarzami. Nie brakuje osób, które podziwiają to, jaki kontakt ze wszystkimi dziećmi ma artysta.

  • Grunt to być szczęśliwym. Pozdrawiam cieplutko.
  • Żeby każdy taki był nienormalny to by super bylo. Dzieci mają ze sobą kontakt. Matki nie utrudniają kontaktu z ojcem. Ojciec dba o dzieciaki. Brawo zazdroszczę.

Niektórzy zwrócili uwagę na tło – mural przedstawiający półnagą kobietę:

Tło przykuwa uwagę – stwierdził jeden z obserwatorów.

Trzeba przyznać, że Michałowi udało się stworzyć całkiem zgraną patchworkową rodzinę. Rodzeństwo, jak widać, trzyma się razem i często gości w domu ojca.


Michał Wiśniewski pokazał dzieci(1)

Michał Wiśniewski pokazał dzieci

Xavier Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska

Xavier Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska

Vivienne Wiśniewska i Fabienne Wiśniewska

Vivienne Wiśniewska i Fabienne Wiśniewska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×