Szukaj

Michał Wiśniewski pokazał pierwsze zdjęcie synka! Falco doczekał się spersonalizowanej wyprawki

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski kilka dni temu został ojcem po raz piąty. Muzyk właśnie pochwalił się pierwszym zdjęciem synka. Co za uroczy obrazek. 

Michał Wiśniewski jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Lider zespołu Ich Troje od lat dostarcza swoim fanom nie tylko muzycznych emocji i wrażeń, ale także sporo kontrowersji. Szeroko komentowane w prasie jest zwłaszcza jego życie uczuciowe, które trzeba przyznać, należy do bardzo bujnych. Na swoim koncie ma aż pięć małżeństw. Pierwsze cztery zakończyły się uczuciową klęską. Muzyk nie potrafił zbudować trwałej relacji ani z Magdą Femme, ani z drugą żoną Martą Wiśniewską, ani z Anią Świątczak, ani też z Dominiką Tajner, która była jego żoną numer cztery.

Od zeszłego roku artysta jest związany z tajemnicza Polą, którą poślubił w tajemnicy przed kolorową prasą. Świeżo upieczeni małżonkowie latem poinformowali, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka, a ich synek kilka dni temu przyszedł na świat. Przypomnijmy, że dla Michała jest to już piąte dziecko. Jego żona również wychowuje czworo dzieci z poprzedniego związku.

Michał Wiśniewski pokazał pierwsze zdjęcie syna Falco Amadeusa

Michał w nowej relacji nie jest zbytnio wylewny i rzadko dzieli się z fanami kadrami z ukochaną. Czasami jednak zdarzy mu się zrobić wyjątek i na jego profilu społecznościowym pojawi się artystyczne ujęcie z Polą. Po narodzinach syna również nie spieszył się z opublikowaniem w sieci zdjęć małego Falco Amadeusa.

Chłopiec podobnie jak jego starsze rodzeństwo doczekał się, jak wiemy, bardzo oryginalnego imienia. Po kilku dniach od jego narodzin dumny tata pochwalił się w końcu pierwszym zdjęciem maluszka. Michał opublikował kadr, na którym widzimy rączki noworodka oraz personalizowanego pluszaka z wyszytymi mionami, który leży obok śpiącego maluszka. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo uroczy obrazek.

Tacierzyństwo w okolicach 50-tki jest czymś wyjątkowym. Dzięki kochanie za to niezwykłe doświadczenie! Niedospany z przyjemnością 🙂

Z opisu wiadomo, że mały Falco nie daje rodzicom zbytnio pospać, ale Michał wcale się tym nie przejmuje. Wręcz przeciwnie – są to dla niego najpiękniejsze chwile, za które postanowił podziękować ukochanej żonie. Widać, że bycie ojcem po raz kolejny sprawiło mu ogromną radość. Pod postem spłynęła na niego prawdziwa lawina gratulacji od fanów.


Michał Wiśniewski- pierwsze zdjęcie syna

Michał Wiśniewski- pierwsze zdjęcie syna

Michał Wiśniewski wita syna w domu

Michał Wiśniewski wita syna w domu

Michał Wiśniewski pokazał rozkoszne nagranie

Michał Wiśniewski pokazał rozkoszne nagranie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×