Internetowi obrońcy zwierząt nie wybaczą tego, co Michał Wiśniewski zrobił małemu króliczkowi. Wszystko szło na żywo w telewizji!

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski pojawił się w Pytaniu na śniadanie. Wzbudził niemałe kontrowersje. Wszystko przez to, w jaki sposób potraktował małego króliczka...

Michał Wiśniewski lata temu podbił gusta muzyczna Polaków jako lider Ich Troje. Zespół nagrywa kolejne przeboje i koncertuje po dziś dzień. Media bacznie śledzą poczynania wokalisty nie tylko za sprawą jego poczynań artystycznych. Idol słuchaczy kilkukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego żonami były kolejno: Magda Femme, Mandaryna, Anna Świątczak, Dominika Tajner. Xavier, Fabienne, Etiennette, Vivienne i Falco – to z kolei pokaźna gromadka jego potomków.

Aktualnie 50-latek pozostaje w związku z Polą, która jest w kolejnej ciąży. Małżonkowie już pochwalili się, że za jakiś czas przyjdzie na świat drugi z rzędu chłopiec.

Michał Wiśniewski wzbudził kontrowersje w Pytaniu na śniadanie

Muzyk pojawił się dziś rano w Pytaniu na śniadanieTowarzyszyła mu najstarsza córka 19-letnia Fabienne. Producenci przygotowali niespodziankę dla fanów futbolu. W studiu umieścili dwie miseczki z jedzeniem, przy których postawili dwie flagi: polską i saudyjską. Było to oczywiście nawiązanie do zaplanowanego na 14:00 meczu. Przyprowadzony do telewizji królik miał wybrać posiłek z któregoś naczynia, tym samym wskazując, kto odniesie dziś zwycięstwo na murawie.

Ku zdziwieniu widzów, zwierzę miało poważny problem ze wskazaniem faworytów. Michał podszedł więc do niego, podniósł go i umieścił przy miseczce z flagą Polski. Jego zachowanie wzbudziło sporo kontrowersji. Właściciele królika od razu zaprotestowali, tłumacząc, że chwycił zwierzę w niewłaściwy sposób – powinien je złapać od spodu.

Co myślicie na temat tej niecodziennej sytuacji?

Michał Wiśniewski wymienił się ciosami z córką

Przypuszczamy, że nadgorliwi fani zasypią Michała swoimi wywodami, tak jak zrobili to przed kilkoma dniami, gdy wrzucił do sieci zabawny filmik. W ramach challenge’u wymienił się wtedy ciosami z córką, Fabienne. Oczywiście nie okładali się pięściami, tylko tortillami. Cała sytuacja stanowiła żart, jednak i tak wywołała spore emocje.

@mwisniewski

Zrobiliśmy z @Fabienne Wiśniewska #tortillachallenge !😍🤣 Jak wam się podoba? Róbcie duety, będziemy oglądać!😎😀 #fyp #fy #foryou #foryoupage #dc #dlaciebie #viral #fun #trend #fatherdaughter #family #funny #funnyvideos #greenscreenvideo

♬ dźwięk oryginalny – Michał Wiśniewski 🇵🇱

Więcej przeczytacie o tym tutaj.

Mecz Polska-Arabia Saudyjska

Dzisiejszy mecz Polska-Arabia Saudyjska wygraliśmy z wynikiem 2:0. Tym samym zdobyliśmy trzy punkty i staliśmy się liderem w grupie. Pełna relacja z meczu tutaj.


Michał Wiśniewski w Pytaniu na śniadanie

Michał Wiśniewski w Pytaniu na śniadanie

Michał Wiśniewski w Pytaniu na śniadanie

Michał Wiśniewski w Pytaniu na śniadanie

Michał Wiśniewski w Pytaniu na śniadanie

Michał Wiśniewski w Pytaniu na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×