Szukaj

Michał Wiśniewski pokazał film z ciężarną żoną. Jej brzuszek jest już ogromny. Odzywa się też Falco

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski już wkrótce powita na świecie piąte dziecko. Muzyk pęka z dumy i właśnie pochwalił się poruszającym wideo, na którym widać jak muzykalny jest jego jeszcze nienarodzony syn. Nie bez powodu otrzyma imię Falco Amadeus.

O tym, że Michał Wiśniewski zostanie ojcem, jest głośno już od wyborów prezydenckich. Muzyk i jego żona, Pola, zostali przyłapani w jednym z lokali wyborczych i już wtedy było widać, że Wiśniewska ma pięknie zaokrąglony brzuszek. Chociaż plotki przybierały na sile, sami zainteresowani bardzo długo ich nie komentowali, ale termin porodu zbliża się wielkimi krokami i już wiadomo coraz więcej szczegółów.

Wiśniewski w końcu przerwał milczenie. Na Instagramie potwierdził ciążę i ujawnił płeć dziecka. Ogłosił, że będzie miał drugiego syna, dla którego wraz z żoną wybrali bardzo oryginalne imiona – Falco Amadeus.

W poniedziałkowy wieczór Michał udowodnił, że nienarodzony maluszek w pełni zasługuje na swoje imię.

Michał Wiśniewski pochwalił się ruchami jeszcze nienarodzonego synka

Michał Wiśniewski przez pandemię ma sporo wolnego czasu. Jubileuszowa trasa koncertowa została przełożona i muzyk ma więcej czasu dla najbliższych. Spędza go z dziećmi, odwiedza rodzinę, udało mu się także już zabrać za skręcanie mebli dla przyszłego potomka.

Pozostały jeszcze 2 miesiące. Ostatni raz skręcałem mebelki ponad 18 lat temu 🙂 – napisał niedawno na Instagramie.

Czas pędzi nieubłaganie, więc Michał już niedługo powita najmłodszego brata Vaviera, Fabienne, Vivienne i Etienette. Chłopiec otrzyma imię po austriackim muzyku, który jest inspiracją dla Ich Troje. Falco, a właściwie Johann Hölzel, znany jest jako wykonawca utworów takich, jak „Der Kommissar”, „Rock Me Amadeus”, „Jeanny” czy „Out of the Dark”. Wiśniewski nie ukrywa, że jest jego idolem.

To właśnie jego muzyka jest tłem dla uroczego wideo, na którym widzimy ogromny już brzuch Poli i ruchy maleństwa, które zdaje się kopać swoją mamę w rytm słyszanych dźwięków. Trzeba przyznać, że wyszło poruszająco.

Najpiękniej z #falco i @wisniewska_pola – napisał.

Filmik rozczulił internautów. Nie szczędzą ciepłych słów i życzą dużo zdrowia mamie i maleństwu.


Michał Wiśniewski i Pola pokazali wyprawkę dla synka

Michał Wiśniewski i Pola pokazali wyprawkę dla synka

Michał Wiśniewski z dziećmi i matką zastępczą

Michał Wiśniewski z dziećmi i matką zastępczą

Michał Wiśniewski pokazał USG dziecka

Michał Wiśniewski pokazał USG dziecka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×