Piąty ślub Michała Wiśniewskiego. Szczegóły ceremonii wyciekły do sieci: „Było romantycznie”

Michał Wiśniewski - piąty ślub

Michał Wiśniewski - piąty ślub

Michał Wiśniewski i Paulina wzięli ślub — donosi Plotek, powołując się na anonimowego informatora. Jak wyglądała uroczystość? Kto wziął w niej udział?

Michał Wiśniewski w zeszłym roku rozwiódł się z Dominiką Tajner. Małżonkowie rozstali się w zgodzie, a każde z nich znalazło nową miłość. Piosenkarz długo nie pozostał singlem. Jeszcze przed rozwodem z byłą żoną związał się z tajemniczą Pauliną.

Michał Wiśniewski wziął ślub z Pauliną

Michał Wiśniewski i jego ukochana wspólnie spędzają kwarantannę. Co robią? O tym lider Ich Troje opowiedział w rozmowie z Wirtualną Polską. Powiedział, że na brak zajęć nie narzekają.

Wspólnie z żoną mamy ósemkę, no i to jest co robić tak naprawdę – mówił.

Michał nazwał Paulinę „żoną”. Czyżby para wzięła ślub? Wątpliwości w tej kwestii nie ma informator Plotka, który donosi, że zakochani podobno pobrali się w zeszłym tygodniu. Zorganizowali skromną uroczystość w ich ogrodzie pod Warszawą. Zostali małżeństwem w obecności urzędnika USC.

Z uwagi na okoliczności ceremonia miała skromny i symboliczny charakter, młodej parze towarzyszyła tylko najbliższa rodzina. Dopisała za to pogoda i Michał i Paulina powiedzieli sobie „tak” w ogrodzie, więc było romantycznie — mówi informator portalu.

Michał Wiśniewski z nową partnerką

Michał Wiśniewski z nową partnerką

Chociaż Wiśniewski z reguły urządzał spektakularne śluby, tym razem było zupełnie inaczej. Uroczystość była wyjątkowo skromna, na co miała wpływ nie tylko Paulina, ale także dzieci, które podobno zachęciły Michała do takiego rozwiązania.

Wiśniewski o piątym ślubie

Chociaż para nie skomentowała oficjalnie medialnych doniesień, na temat ślubu Michał rozgadał się w rozmowie z Twoim imperium. Powiedział, że nie jest typem człowieka, który lubi być sam:

Ja nie jestem typem człowieka, który lubi być sam. Są ludzie, którym wystarczy być ze sobą i nikt nie musi brać ślubu. Ja jestem sobą i dajcie mi być sobą.

Zobacz także: Michał Wiśniewski wypowiedział jedno zdanie i trafił na czołówkę. Chodzi o zarobki


Michał Wiśniewski z nową partnerką

Michał Wiśniewski z nową partnerką

Michał Wiśniewski z nową partnerką i jej dziećmi

Michał Wiśniewski z nową partnerką i jej dziećmi

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×