Michał Wiśniewski pochwalił się piątą żoną na livie. Pola niespodziewanie pojawiła się w kadrze. Ładna?

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski rozmawiał z Krzysztofem Ibiszem podczas transmisji online. Nieoczekiwanie w kadrze pojawiła się jego żona, Pola. Jak wygląda?

Michał Wiśniewski w czasie kwarantanny wziął piąty ślub. Zalegalizował związek z Polą, z którą spotyka się od ponad roku. Podczas transmisji na żywo na Instagramie w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem opowiedział, jak się poznali. Piosenkarz założył konto na pewnym portalu, nie zdradził jednak swojego nazwiska, a jego przyszła żona nie od razu go skojarzyła:

Nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła. Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo.

Michał Wiśniewski pokazał Polę. Jak wygląda?

Michał Wiśniewski w tej samej rozmowie wyjawił, że jego żona była już w jednym związku małżeńskim. W krótkim czasie okazało się, że Pola, podobnie jak piosenkarz, ma czwórkę dzieci:

Nagle, kiedy byliśmy tak sobą oczarowani, to okazuje się, że ona też ma czwórkę dzieci, a ja mówię: „O nie!”. Rozmawialiśmy bardzo często… i wbrew pozorom nie było tak, że wszystko na szybko. Porozmawialiśmy sobie i doszliśmy do wniosku, że ok, niech się dzieci poznają.

W tej samej rozmowie artysta powiedział, że chociaż ma za sobą cztery małżeństwa, każde z nich było udane:

Każde moje małżeństwo wbrew pozorom było bardzo udane. Mamy ze sobą bardzo dobry kontakt i chętnie wspominamy każdy moment. Mamy wspólne dzieci, które rozumieją się ze sobą. Teraz ta sytuacja jest jeszcze bardziej hardcorowa, bo jest jeszcze czwórka dzieci mojej partnerki, więc łącznie spotyka się ósemka.

Lider zespołu Ich Troje podczas rozmowy chodził niemal po całym domu, bo jak wyjawił, nie potrafi usiedzieć długo w jednym miejscu. Na moment usiadł na schodach i stało się coś nieoczekiwanego.

Przez moment Pola Wiśniewska pojawiła się w kadrze. Gdy zauważyła, że jej mąż prowadzi transmisję na żywo, natychmiast uciekła. Przez ułamki sekund dało się jednak zauważyć, że piąta żona Wiśniewskiego ma świetną figurę – jest szczupła jak modelka.


Michał Wiśniewski pokazał żonę

Michał Wiśniewski pokazał żonę

Michał Wiśniewski z nową partnerką

Michał Wiśniewski z nową partnerką

Michał Wiśniewski w różowych włosach

Michał Wiśniewski w różowych włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×