Michał Wiśniewski pierwszy raz opowiedział o kochance: „Przyznaję się”. To przez nią rozpadły się wszystkie jego małżeństwa. Zdradził kim była

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski po raz kolejny zdobył się na wielką szczerość. Muzyk opowiedział o swojej kochance. Tym wyznaniem na pewno zszokuje fanów. Kim była?

Michał Wiśniewski to jedna z najbarwniejszych osobowości polskiego show-biznesu. Wokalista zaistniał kilka dekad temu, gdy z zespołem Ich Troje podbijał polską scenę muzyczną. Zdecydowanie byli oni jedną z najpopularniejszych popowych kapel. Każdy ich koncert przyciągał prawdziwe tłumy, a lider formacji opływał w prawdziwe luksusy. Chociaż na swoją karierę nie mógł narzekać, to życie prywatne nie ułożyło mu się już tak wspaniale. Już jako dziecko nie miał łatwo, a przez nałogi rodziców lądował w domach dziecka i kolejnych rodzinach zastępczych.

Jako dorosły mężczyzna bardzo długo nie potrafił ułożyć sobie życia. Pojawiały się w nim kolejne kobiety, jednak z żadną z nich nie udało mu się związać na dłużej. Artysta ma na swoim koncie aż 4 nieudane małżeństwa. Jego żonami kolejno były: Magda Femme, Marta Wiśniewska, Anna Świątczak i Dominika Tajner. W zeszłym roku zdecydował się po raz piąty wziąć ślub. Tym razem jego serce mocniej zabiło dla ślicznej Poli. Małżonkowie wspólnie wychowują kilkumiesięcznego synka Falco, a każdy z nich ma także czworo dzieci z poprzednich związków.

Michał Wiśniewski opowiedział o swojej kochance

Michał od zeszłego roku jest mężem Poli, ale tym faktem pochwalił się, dopiero gdy byli już po ślubie. Wcześniej muzyk nie miał żadnych problemów z tym, by dzielić się z fanami nawet najdrobniejszymi szczegółami z życia prywatnego. Relacje z piątą żoną długo jednak pozostawiał jedynie dla siebie. Dopiero od niedawna małżonkowie pokazują się razem na salonach i dodają w social mediach wspólne zdjęcia. Nagrali nawet romantyczny teledysk.

Piosenkarz nigdy nie ukrywał, że przez wiele lat zmagał się z nałogiem alkoholowym. Dopiero czwarta żona, czyli Dominika Tajner pomogła uwolnić się od zgubnego w skutkach przyzwyczajenia. Muzyk w ostatnim wywiadzie opowiedział też o swojej kochance – tak mówił na „flaszkę”:

Zawsze mówiłem, że nie miałem powodów, by zostawiać żony, natomiast one miały powód, by zostawiać mnie. Piłem codziennie. Ludziom się wydaje, że Wiśniewski zdradzał, zmieniał kobiety jak rękawiczki. Nie, ja miałem jedną kochankę – flaszkę. Przyznaję się do tego – wyznał w rozmowie z Faktem.

Michał od 6 lat żyje w trzeźwości. Muzyk dzięki wyjściu na prostą mógł w końcu stworzyć pełną ciepła i zaufania relację z Polą, doczekał się syna, a także zacieśnił więzi ze starszymi pociechami. Wyznał, że wielu kolegów z branży nie miało tyle szczęścia, co on.

Nie wiem, co by było, gdyby wokół mnie nie było ludzi, którzy mimo wszystko mi zaufali. Mam wielu kolegów z branży, którzy nie potrafili z pica wyjść – wyznał w rozmowie z tabloidem.

Trzeba przyznać, że lider Ich Troje po raz kolejny z wielką szczerością opowiedział o niechlubnej przeszłości. Na szczęście najtrudniejszy czas w życiu ma już dawno za sobą.

Z poniższego nagrania dowiecie się, jak obecnie wyglądają relacje artysty z jego byłymi żonami.


Michał Wiśniewski i Violetta Villas

Michał Wiśniewski i Quebonafide we wspólnym projekcie

Michał i Pola Wiśniewscy - Walentynki 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×