Edyta Górniak nie będzie zadowolona. Michał Wiśniewski uderzył w diwę, komentując wpis Basi Kurdej-Szatan. Mocne słowa

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski po raz kolejny pokusił się o komentarz wobec emocjonalnego i pełnego wulgaryzmów wpisu Barbary Kurdej-Szatan. Jej słowa doczekały się ciekawego porównania.

Michał Wiśniewski to artysta, który swoją karierę zaczynał w show-biznesie ponad 20 lat temu. Do branży wkroczył z wielkim przytupem. Lider zespołu Ich Troje nie tylko stworzył hity, które od lat nucą Polacy, ale też ma bardzo bujne życie prywatne, którym interesują się jego fani. Muzyk nie miał przed nimi zbyt wielu tajemnic, dzięki czemu od kilku dekad jest na pierwszych stronach gazet. Ma on za sobą już cztery nieudane małżeństwa, a niedawno zdecydował się na piąty ślub. Dopiero u boku Poli, z którą wspólnie wychowuje syna Falco, odnalazł prawdziwe szczęście. Przypomnijmy, że jest to już piąte dziecko artysty.

Piosenkarz znany jest nie tylko ze swojej muzyki, czy prywatnych perypetii, ale też z tego, że potrafi odważnie wypowiadać się w różnych kwestiach. Nie zawsze zdarzyło mu się ugryźć w język. Ostatnio pełną emocji wypowiedź w sieci zamieściła Basia Kurdej-Szatan, a Michał odniósł się do jej słów.

Michał Wiśniewski o wypowiedzi Barbary Kurdej-Szatan. Ciekawe porównanie

Barbara Kurdej-Szatan od kilku dni nie schodzi z nagłówków gazet i portali plotkarskich. Aktorka w bardzo emocjonalnym i jednocześnie przepełnionym wulgaryzmami wpisie odniosła się do sytuacji na polsko-białoruskiej granicy. Obraziła w nim między innymi Strażników Granicznych.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – napisała.

Post aktorki wywołał spore poruszenie. Był szeroko komentowany nie tylko przez internautów, ale sprawił, że do prokuratury wpłynęło zawiadomienie przeciwko gwieździe. Jakby tego było mało – straciła ona pracę w TVP. Michał Wiśniewski na gorąco skomentował w rozmowie z jednym z tabloidów bardzo kontrowersyjną wypowiedź aktorki, którą niedawno oceniał w programie Twoja Twarz Brzm Znajomo. Przyznał, że „powinna wziąć na wstrzymanie”. Teraz w wywiadzie z magazynem Party, ponownie wspomniał jej słowa. Doczekały się one bardzo ciekawego porównania.

To był komentarz, który mógł się nie spodobać. Basia, która jest młodziutką osobą, matką dwojga dzieci, posiadającą 1,5 mln followersów na Instagramie, wydawało się, że jest opiniotwórcza i ma prawo wypowiadać się na każdy temat. Trochę przypominało to opowieści o kosmitach, które zamieszczała na swoich kontach Edyta Górniak. Baśka dostała za to solidnego klapsa. Nie czepiałbym się nawet języka, bo napisała to tak, jakby to była prywatna rozmowa. Tylko trzeba zdawać sobie sprawę, że w przestrzeni publicznej obowiązują inne zasady.

Faktem jest, że wypowiedź Basi wzbudza ogrom emocji, także wśród jej znajomych z show-biznesu. Aktorka zyskuje jednakowo słowa poparcia, ale też mierzy się z ostrą krytyką. Dwukrotnie już przepraszała ona za swoją wypowiedź, ale zdania na temat losu migrantów nie zmienia, o czym świadczą jej kolejne publikacje.


Michał Wiśniewski - Gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu

Michał Wiśniewski - Gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska - ślub

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska - ślub

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zajmij się lepiej wychowaniem swoich dzieci Szatanie ty. Bo wyrośnie nam tu patogia i nie trzeba będzie uchodźców. Opiniotwórcza pożal się Boże celebrytko. Zamknij się i skup na dzieciach bo nikt cię nie słucha i mam nadzieję że też przestaną cie oglądać. Dosyć mam już tych celebrytek bez mózgów

 • Gośćprymus pisze:

  Michał i Szatan mogliby być małżeństwem
  obydwoje to artystycze zera.przy czym Szatan to wulgarne zero artystyczne.

  • Gośćkotka pisze:

   Takiej choloty nie powinni pokazywac a posplacal dlugi a ta prostaczka gdzie jeszcze bedzie won na granice pomagacty chamioto

 • Gość pisze:

  Nie jestem przeciwna uchodźcom,ale my nie widzimy co się dzieje dalej,gdy Niemcy wpuścili ich do siebie.Byłam latem we Frankfurcie n/M,godz.21.00,sobota,ogródki z napojami po zamykane.Ulicami przechodziły tabuny osób o ciemnej karnacji.Na skrzyżowaniu 4 „byczków” w sportowej furze prowadziło konwersację z kumplem na chodniku o tej samej karnacji skóry.W tym czasie było zielone światło,ale nikt nie odważył się ich wyprzedzić.Strach się bać.Chybabyśmy tego nie chcieli.

 • miś pisze:

  Straszny musi być wstrząs dla celebryty który musi zderzyć się z rzeczywistością zwykłych szarych ludzi i szukać pracy za pensję która nie starczy mu na dotychczasowy luksus. Jest to potrzebna lekcja życia do przerobienia. Człowiek uczy się szacunku i pokory.

 • Michał pisze:

  Basia ma pięć lat a Baśka to już stara dupa

 • *****Gajosa pisze:

  Szatan i inne cfelebrytki juz dwie godziny po wyjsciu z domu zaczynają śmierdziec z krocza. Dawno Niesiolowski gadał ElizieMichalik w Superstacja ze samice cuchną moczem by wabić samców a inna kretynka Beata Tadla w Onet Rano pyta Lew Starowicza kiedy będzie tabletka na orgazm bo ją już ręka boli od samogwałtów masturbacją.

 • Gośćxxxastars pisze:

  Wyszła słoma z butów u Szatan. I bardzo dobrze, że ponosi jakieś konsekwencje. Jak można żołnierzy chroniących m.in jej dupę wyzywać od morderców?

 • Gośćgosc pisze:

  Powinna troche tych ludzi wziac do siebie przeciez ma warunki mieszkaniowe i kupe forsy za reklamy

  • Gość pisze:

   A może któraś z setek plebanii przygaręlaby po jednej rodzinie, a nie B. K. Sz. Oni mają doskonale warunki mieszkaniowe i kasę też niezlą.

  • Gość 1 pisze:

   A odczep ty się od Edyty,mówi o życiu duchowym na swoim IG,FB.Ma prawo,kto chce to czyta.Mówi ładnym językiem o miłości…Nie wyzywa i nie obraża nikogo Co za idiotyczne porównanie,tylko czyhasz żeby jej dowalić hejterze.

 • KUBA pisze:

  Ludzie opanujcie się
  Ile można?
  Dziewczyna przesadziła
  Przeprosiła
  Nikt nie zmarł z tego powodu
  Zajmijcie się swoim życiem i pomaganiem tym których macie wokół