Michał Wiśniewski wypowiedział jedno zdanie i trafił na czołówkę. Chodzi o zarobki

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski słynie z tego, że w bezpośredni sposób i bez ogródek wypowiada swoje sądy. Tym razem skomentował sprawę zarobków podczas pandemii. Co powiedział?

Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa od ponad 20 lat tworzą zespół Ich Troje. Maja już stałe miejsce na polskiej scenie, a w swoim dorobku sporo wielkich hitów. Pandemia koronawirusa zbiegła się z kolejną zmianą wokalistki – Agatę Buczkowską miała zastąpić była żona lidera i dawna frontmenka, Anna Świątczak. Niestety nie udało im się w tym składzie zagrać zbyt wielu koncertów, bo świat show-biznesu został zamrożony przez epidemię.

Nie wiadomo, kiedy zespół będzie mógł wrócić do koncertowania, co wiąże się ze znacznymi stratami finansowymi, z którymi będzie borykać się cała branża. Co na ten temat powiedział Wiśniewski w wywiadzie z portalem Onet?

Michał Wiśniewski o stratach finansowych spowodowanych pandemią

Michał Wiśniewski jest jedną z najbardziej kolorowych osobowości polskich scen. Jako pierwszy wraz z rodziną wziął udział w reality show. Zasłynął z posiadania 4 żon, ale także z tego, że uzależnienie od hazardu doprowadziło go do ruiny finansowej. Został zmuszony do ogłoszenia bankructwa. Niestety przerwa w koncertowaniu, a co za tym idzie zarabianiu pieniędzy, spowodowała, że sytuacja może do niego wrócić.

Michał Wiśniewski wyznał jednak w rozmowie z Plejadą, że zdrowia się nie przelicza na pieniądze, a z problemami finansowymi zmaga się obecnie cały świat. Uważa, że nie byłby w dobrym guście, gdyby narzekał.

Zdrowia się nie przelicza na pieniądze. Jest jednak tak, że jest strefa wpływów i strefa zainteresowań. Ale jak nie mamy na to wpływu, to nie będziemy się przejmować. Generalnie chyba stąd się bierze mój spokój. Nie będę się nad sobą rozczulać, bo są ludzie, którzy nie mają co do garnka włożyć. Wydaje mi się, że byłoby to totalnie bezczelne, gdybym opowiadał teraz o milionach, które straciłem na koncertach – powiedział.

Jednocześnie nie ukrywa, że tęskni za fanami i koncertami. Docenia jednak to, że ma obecnie szansę odpocząć i zająć wieloma innymi sprawami, które zaniedbał z powodu nawału pracy.

W końcu mam chwilę, by odpocząć, więc ta przerwa w życiu spadła mi trochę z nieba i jest zbawienna – wyznał gwiazdor.

Nie wiadomo, kiedy ponownie zaczną odbywać się koncerty i inne imprezy masowe. W optymistycznych wersjach jest to październik 2020 roku, ale Ezekiel Emanuel, główny doradca dyrektora generalnego Światowej Organizacji Zdrowia w rozmowie z The New York Times wyznał, że nie ma dobrych wieści dla artystów, bo przewiduje, że realny powrót na sceny może nastąpić jesienią, ale 2021 roku.


Ania Świątczak i Michał Wiśniewski jako Ich Troje w Jaka to melodia?

Ania Świątczak i Michał Wiśniewski jako Ich Troje w Jaka to melodia?

Michał Wiśniewski - Sylwester 2019, Chorzów

Michał Wiśniewski - Sylwester 2019, Chorzów

Michał i Xavier Wiśniewski

Michał i Xavier Wiśniewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×