O wszystkich ślubach Michała Wiśniewskiego było głośno poza pierwszym. Dopiero teraz zdradził szczegóły ceremonii z Magdą Femme

Michał Wiśniewski, Magda Femme

Michał Wiśniewski, Magda Femme

Michał Wiśniewski ma za sobą aż 5 ślubów. Lider zespołu Ich Troje właśnie zdradził, jak wyglądał pierwszy z nich. Mało kto już pamięta, że wziął go z piosenkarką Magda Femme. Zrobili huczną imprezę?

Michał Wiśniewski jest uznawany za jedną z najbardziej kochliwych postaci w rodzimym show-biznesie. Lider zespołu Ich Troje ma na swoim koncie cztery nieudane małżeństwa, a w zeszłym roku stanął na ślubnym kobiercu po raz piąty.

Jego ostatnią żoną jest Pola. Na samym początku artysta ukrywał swój nowy związek przed światem. Dopiero po wielu miesiącach zdradził prasie, że jest żonaty, a później pochwalił się, że spodziewa się dziecka. Kilka tygodni temu na świat przyszedł Falco Amadeus. Dopiero niedawno dumny tata pochwalił się pierwszym zdjęciem maluszka. Michał wychowuje także czworo dzieci z poprzednich związków, ale te są już nastolatkami.

Każdemu z jego kolejnych małżeństw bacznie przyglądała się kolorowa prasa oraz fani. On sam nigdy nie miał zbyt wielu tajemnic i chętnie dzielił się tym, co u niego słychać. Jego śluby były medialnymi wydarzeniami.

Michał Wiśniewski o ślubie z Magdą Femme. Kiedy się pobrali?

Michał przyjął zaproszenie do programu Izy Janachowskiej, gdzie opowiedział o wszystkich swoich ślubach. Trzy z nich były wydarzeniami na wielką skalę. Z Mandaryną pobrał się w 2002 roku, a małżonkowie przysięgali sobie miłość w wykutej w lodzie kaplicy w Kirunie, całą ceremonię transmitowała stacja TVN.

Zaledwie kilka miesięcy po drugim rozwodzie wyjechał do Las Vegas, by tam poślubić Anię Świątczak. Tym razem przysięgę małżeńską składał w języku angielskim, a nagranie z uroczystości udostępnił na swojej stronie internetowej. Rok po rozwodzie z wokalistką Ich Troje usidlił Dominikę Tajner, a ich związek pobłogosławił pastor. Uroczystość odbyła się na Mazurach. Jednym ze świadków była dyrektor programowa Polsatu – Nina Terentiew.

Ostatni ślub Michała był bardzo skromny ze względu na pandemię i wprowadzone obostrzenia. Razem z Polą nie informowali o wszystkim prasy, a dopiero niedawno z okazji walentynek Michał pokazał pierwsze zdjęcie z ceremonii. Okazuje się, że równie skromną uroczystością był jego pierwszy ślub z Magdą Femme, który odbył się w 1996 roku. Nie było na nim prasy, kamer, ani zbyt wielu gości.

Podobnie wyglądała impreza z Magdą. Też nie robiliśmy. Ten ze względów pandemicznych był skromny, ale myślę, że przyjdzie ten moment, że na pewno spotkamy się raz jeszcze na weselu. Obiecaliśmy to swoim przyjaciołom. Zrobimy to przede wszystkim dla siebie i dla naszych dzieciaków. Teraz nie ma możliwości, by spełnić wszystkie plany.

Michał od razu zapowiedział jednak, że razem z Polą planują urządzić huczne wesele, na którym będą mogli się bawić ich przyjaciele oraz rodzina. Czeka go zatem kolejna wielka impreza.

Poniżej możecie zobaczyć cały wywiad Izy z Michałem oraz ostatni wspólny występ muzyka z pierwszą żoną podczas gali Miss Polski 2011. Obecnie relacja byłych małżonków jest daleka od poprawnej.


Magda Femme i Michał Wiśniewski

Magda Femme i Michał Wiśniewski

Magda Femme i Michał Wiśniewski

Magda Femme i Michał Wiśniewski

Magda Femme i Michał Wiśniewski

Magda Femme i Michał Wiśniewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×