Michał Wiśniewski w ogniu niewygodnych pytań o piąte dziecko! Czy potwierdził ciążę swojej nowej partnerki?

Michał Wiśniewski ciąża partnerki

Michał Wiśniewski ciąża partnerki

Michał Wiśniewski piąty raz zostanie ojcem? Muzyk został zapytany o rzekomą ciążę nowej partnerki w Pytaniu na śniadanie. W jaki sposób odpowiedział? 

Michał Wiśniewski, to piosenkarz, który w mediach z reguły nie wypowiada się na tematy prywatne. Dowodem na to może być fakt, że kiedy rozstał się z żoną Dominiką Tajner, uparcie milczał o powodach, dla których ich drogi się rozeszły. 

Zobacz: Dominika Tajner o relacji z Michałem Wiśniewskim. Jest gotowa na nową miłość? [WIDEO]

Michał Wiśniewski w Pytaniu na śniadanie

Czy jednak tym razem postanowił zrobić wyjątek? Wiśniewski pojawił się w czwartkowym wydaniu Pytania na śniadanie, w którym głównym tematem była pomoc dzieciom w odrabianiu lekcji. Lider Ich Troje z pewnością nie spodziewał się, że prowadzący rozmowę zaczną od pytania, czy to prawda, że zostanie ojcem.

Przychodzi nasz kolega dzisiaj i mówi: „Słuchajcie, wy nie wiecie, ale Michał Wiśniewski będzie miał piąte dziecko”. Jeśli nie chcesz o tym mówić, to ani słowa, ale jeśli chcesz, to my ci bardzo serdecznie gratulujemy w walce z niżem demograficznym – przyznał Tomasz Kammel.

Zobacz: Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego jest w ciąży! Dominika Tajner komentuje!

Michał Wiśniewski z nową partnerką

Wiśniewski z nową partnerką

Michał, próbując uniknąć odpowiedzi na pytanie, spróbował je zignorować i wrócić do tematu głównego – odrabiania lekcji.

Mamy dzisiaj bardzo fajny temat. Chciałem powiedzieć, że po dłuższym okresie chodzenia do szkoły stwierdziłem, że ja właśnie lekcji już odrabiał nie będę – odpowiedział muzyk.

Chociaż para prowadzących próbowała jeszcze raz podejść muzyka, ten oficjalnego komentarza udzielić nie chciał. Wygląda więc na to, że na potwierdzenie informacji o rzekomej ciąży partnerki Wiśniewskiego, trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Zobacz: Michał Wiśniewski pochwalił się samochodem za 1,5 miliona złotych! Model tylko dla najbogatszych


Michał Wiśniewski z nową partnerką

Michał Wiśniewski z nową partnerką

Michał Wiśniewski z nową partnerką i jej dziećmi

Michał Wiśniewski z nową partnerką i jej dziećmi

Michał Wiśniewski z synem Xavierem All-ONS_1063765230-AAA_1

Michał Wiśniewski z synem Xavierem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×