Michał Wiśniewski o końcu Ich Troje. Podziękował fanom i opublikował wymowne zdjęcie

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski postanowił wypowiedzieć się o końcu zespołu Ich Troje. Po ostatnim koncercie formacji opublikował wpis, w którym odniósł się do spekulacji.

Michał Wiśniewski to wokalista znanego w całej Polsce zespołu Ich Troje. Mimo że lata świetności formacja ma już za sobą, to mimo wszystko ma bardzo liczną grupę fanów, którzy czekają na każdy koncert. Ostatnio jednak często mówi się o końcu formacji. Po ostatnim z koncertów artysta postanowił odnieść się do tych doniesień.

Michał Wiśniewski o końcu Ich Troje

Ich Troje powstało 3 listopada 1995 r. w Łodzi. Rok wcześniej Michał Wiśniewski poznał Jacka Łągwę i razem założyli pierwszy profesjonalny klub karaoke w Polsce. Potem postanowili stworzyć zespół, wokalnie wspierali ich Artur Pastuszko i Magda Pokora, obecnie Femme. Ich pierwszy album studyjny ukazał się w 1996 r. W 2001 r., kiedy nową wokalistą zespołu została Justyna Majkowska, Ich Troje wydali płytę Ad. 4, którą promował singiel Powiedz. To był wielki hit. Album otrzymał diamentową płytę i trafił na pierwsze miejsce listy najczęściej kupowanych wydawnictw w kraju.

Dwa lata później wokalistką została Anna Świątczak, laureatka Szansy na sukces z udziałem zespołu. W późniejszych latach miejsce to zajmowały Justyna Panfilewicz, Marta Milan i Agata Buczkowska. W 2019 r. do zespołu powróciła Ania i rozpoczęły się prace nad 10. płytą pt. X przykazań, czyli projekt X.

Ku żalowi sporej części fanów, Michał Wiśniewski ogłosił na Instagramie, że będzie to ostatni album Ich Troje. Podkreślił jednak, że nie zamierza zejść ze sceny, ale pójść z duchem czasu i działać w sieci.

Potem pojawiło się mnóstwo pogłosek na temat tego, że zespół zakończy swoją działalność. W weekend w Operze Leśnej w Sopocie odbył się koncert promujący wspomniany wcześniej album Projekt X. Na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawiła się fotografia, ukazująca występujących artystów, a za nimi prawdziwy tłum fanów.

Tyle osób przewiduje koniec zespołu Ich Troje… A czy mi się zdaje, czy całkiem zacnie zapełniliśmy @operalesna w Sopocie…? DZIĘKUJĘ!

Zdjęcie, które opublikował Michał Wiśniewski, to niezły pstryczek w nos dla tych, którzy uważają, że Ich Troje już powinno zejść ze sceny.


Michał Wiśniewski o końcu Ich Troje

Michał Wiśniewski o końcu Ich Troje

Michał Wiśniewski zapowiada ostatnią płytę Ich Troje

Michał Wiśniewski zapowiada ostatnią płytę Ich Troje

Michał Wiśniewski i Ich Troje nie wystąpią w Opolu

Michał Wiśniewski i Ich Troje nie wystąpią w Opolu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×