Michał Wiśniewski w końcu skomentował coming-out 15-letniej córki. Krótka wypowiedź nie zostawia pola do interpretacji

Michał Wiśniewski o coming-oucie córki. Co powiedział?

Michał Wiśniewski o coming-oucie córki. Co powiedział?

Michał Wiśniewski dostał pytanie dotyczące rzekomego coming-outu córki, Etiennette. Udzielił odpowiedzi. Zareagowała też matka dziewczyny.

Michał Wiśniewski to lider zespołu Ich Troje. Grupa ma już za sobą etap największej popularności, ale o muzyku wciąż jest głośno, głównie za sprawą jego bujnego życia prywatnego. Pierwszą żoną artysty była Magda Femme, z którą nie doczekał się potomstwa i rozstał w atmosferze skandalu. Drugą – Mandaryna, czyli matka jego dzieci: Xaviera i Fabienne.

Po raz trzeci związał się z Anną Świątczak, która dała mu dwie córki: Vivienne i Etiennette. O ile czwarta żona, Dominika Tajner, nie urodziła dzieci, to piąta, czyli Pola, urodziła w ubiegłym roku najmłodszego syna Michała, Falco.

Największe zainteresowanie z dzieci piosenkarza budzi 15-letnia Etiennette. Nastolatka jakiś czas temu świętowała Międzynarodowy Dzień Dziewczyny. Dokonała wtedy swoistego coming-outu, publikując zdjęcia ze swoją przyjaciółką.

Michał Wiśniewski o coming-oucie córki. Co powiedział?

Reporter Pomponika – podczas koncertu Ich Troje w Mrągowie, gdzie grupa obchodziła 25-lecie działalności – zapytał Michała o to, jak zareagował na materiały zamieszczony przez Etiennette przed kilkoma dniami. Padła ostrożna, aczkolwiek wiele mówiąca wypowiedź, w której wokalista nawiązał do wolności i bardzo chwalił córkę.

Zaśpiewaliśmy dziś piosenkę o wolności, szeroko pojętej. (…) Moja córka jest bardzo inteligentna, wie, czego chce i na pewno przed nią milion błędów, które popełni, ale to nie jest moją rolą, żeby mówić co ma robić, tylko żeby ją ratować, jeśli będzie taka potrzeba. Oby takiej potrzeby nie było – zaczął wokalista. I dodał: – To jest Wiśniewska, musi być wrażliwa, ale my zakładamy maskę na zewnątrz.

Na koniec powiedział, że Etiennette jest jak większość kobiet:

Myślę, że Eti jest jak większość kobiet, która udaje bardzo silne, a w rzeczywistości są kruche, bo kierują się emocjami. Mam nadzieję, że panie mi wybaczą to, co powiem. To jest normalne.

Głos na temat relacji 15-latki zabrała też mama, Anna Świątczak, która wyjawiła imię jej przyjaciółki.

Marysia nie jest z tego miasta, więc często nas odwiedza, my też próbujemy utrzymywać kontakty. Eti ma bardzo dużo znajomych, bardzo kreatywnych osób. (…) Jak już masz powyżej 40, to wydaje ci się, że jak będziesz kolegować się z młodszymi, to ten PESEL zjedzie w dół. (…) Bardzo kocham swoje dzieci, bardzo im ufam i staram się wspierać, obserwować, rozmawiać. Być mamą, która stara się zrozumieć – opowiedziała.

Wychodzi na to, że tolerancyjni rodzice w pełni wspierają Etiennette.


Etiennette Wiśniewska z dziewczyną

Etiennette Wiśniewska z dziewczyną

Etiennette Wiśniewska z dziewczyną

Etiennette Wiśniewska z dziewczyną

Etiennette Wiśniewska i jej koleżanka

Etiennette Wiśniewska i jej koleżanka

Komentarze

 • Młody pisze:

  Wszystkie brzytki to są lezbijki np nawratylowa , nie apetyczne, opada zamiast się podnosic fu

  • Gość pisze:

   A wszystkie heteroseksualne to piękności?

  • Gość pisze:

   Młody siądź do słownika, bo mi opadają ręce.

  • GośćHiHi pisze:

   Hahahahaha 😂 pewnie wnioskujesz po tym, że jak podbijasz do ładnej dziewczyny to mówi Ci z litości, że jest lesbijką, byś nie brał tego do siebie wieśniaku xD

  • Koala pisze:

   Mlody pokaż twoj Ryj ? to zobaczymy, po co piszesz na dziewczyny to nastoladki ubrane na czarno , jeszcze wyrosną z wszystkiego młodzi mają różne pomysły.

 • Gość pisze:

  15-latka ?? chyba coś się w główkach pomieszało, koniec tęczowych cyrków

 • Gość pisze:

  Wartościowe teksty naukowe lewaków. Dziękuję

 • martencja pisze:

  Moi drodzy, w dzisiejszych czasach jest wysyp homoseksualistów. Ta dziewczynka idąc za modą (tak, teraz część młodzieży myśli, że są wtedy coool) paskudzi swoje życie pseudo związkiem z inną młodą dziewczynką. Ona w przyszłości nie stworzy długiego związku z żadnym człowiekiem bo nie ma przekazanych podstawowych wartości.

  • Gość pisze:

   Już drugi, idiotyczny, Twój, komentarz dzisiaj czytam. Musiałabyś trochę się douczyć, bo modne to mogą być krótkie lub długie włosy, sukienki w kwiatki lub w paski, ale na pewno nie orientacja seksualna. Nie Twoja sprawa w ile związków Ona w swoim życiu wejdzie. Jęśli Ty jesteś w jednym od przysłowiowej piaskownicy, to tylko mogę Ci pogratulować, ale jeśli nie, to jesteś zwykłą hipokrytką.Dziewczyna ma szczęście, że ma takich rodziców, jakich ma, a nie Twojego pokroju.

  • Gość iva pisze:

   Popieram Rodzicow…

  • Gość pisze:

   Ty za to masz krzekazaną wartość. Nazywa się – jadowanie.

  • Gość pisze:

   Popieram. Bardzo mądrze napisane.

  • Gość pisze:

   Bardzo trafnie Pani skomentowała.

   Nie ma w tej odpowiedzi nic złego. Rzeczowe a smutne bo życiowe.

  • alik pisze:

   Masz dzieci? Tez tak myślałem dopóki sam nie zacząłem mieć. I wiesz co ci powiem jak dziecko od małego będę uczył że jest psem to nim będzie. Dlatego jestem przeciwny by homo adoptowało dzieci bo zrobią im wodę z mózgu. A właśnie lobby homo do tego dąży.

  • Gość pisze:

   Także się zgadzam z tą opinią

  • Gość pisze:

   @alik mógłbyś uczyć swoje dziecko, że jest psem ale nim nigdy nie będzie.

  • Jacek pisze:

   Brawo, masz rację w 100 proc.

  • Gość pisze:

   Jak nie wiesz na czym polega homoseksualizm się kurwa lepiej nie wypowiadaj jebany debilu

  • Gość pisze:

   Weź sie schowaj z tymi swoimi obrzydliwymi komentarzami, nie zaglądaj innym do życia bo nie wiesz co ona na serio czuje, a myślę, że zwłaszcza teraz gdy wylewa się na nią hejt. Czasem lepiej ugryźć się w język! Nie sądzę, żeby taka podła żmija jak ty też stworzyła długi związek jeśli na żywo też tak plujesz jadem i wypowiadasz się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia.

 • Gość pisze:

  Brawo RODZICE.

 • Gość33333 pisze:

  🤣🤣🤣

  • Gość 111 pisze:

   Polska to taki piekny kraj pełen jadu , nienawiści , homofobii , rasizmu i głupoty i jeszcze mistrzów ortografii

  • Gość pisze:

   Tak, tylko płakać pozostało.
   Co za dzieciarnia nam rosnie, za 10 lat pół populacji to będą homo.

 • Gość pisze:

  To, że jest to okres dojrzewania, także płciowego. Trzeba trochę poczytać wartościowych tekstów naukowych.

 • Gość pisze:

  15-letnia dziewczyna na fali tęczowej propagandy określa się seksualnie? To jakiś matrix, co te dzieciaki mają w głowach?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×