Szukaj

Michał Wiśniewski o bankructwie. Był na dnie, dopiero teraz opowiedział o swojej krzywdzie

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski w nowym wywiadzie opowiedział o trudnym czasie swojego życia. Zdradził, że dopiero teraz staje na nogi.

Michał Wiśniewski niedawno został tatą po raz piąty. Z Polą powitali na świecie Falco. Chociaż rodzice nie pokazali zdjęcia dziecka, wiadomo, że jest już z nimi. Muzyk w rozmowie z Faktem zdradził, że był podczas narodzin syna. Nie wszystko przebiegało jednak tak, jak sobie to wymarzył. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała mu plany:

Byłem przy każdym porodzie, i przy tym też. Chciałem, by choć jedno z moich dzieci urodziło się w moim rodzinnym mieście w Łodzi, niestety tam rodzinne porody są zakazane, więc musieliśmy zmienić plany. Nie wyobrażam sobie, że nie byłoby mnie przy narodzinach.

Michał Wiśniewski o bankructwie. Co ujawnił?

Wiśniewski w tej samej rozmowie podkreślił, że nie boi się ojcostwa. Wie, że musi mu poświęcić sporo czasu. Właśnie wychodzi z dołka, zaczyna wszystko od zera. Trzy lata temu zbankrutował. Uważa to za duży cios. Pomimo że nie jest to proste, buduje wszystko od podstaw. Nie zamierza jednak narzekać:

To był dla mnie duży cios. Buduję wszystko od podstaw, a to nie jest proste. Ale ja zawsze lubiłem wyzwania. Zauważ, że jestem gościem, który nie wstydzi się głośno mówić rzeczy niepopularne. Otwarcie przyznaję, że jestem alkoholikiem, co prawda niepijącym, ale jednak. Ani tego, że zaczynam od zera. Jestem świadomym człowiekiem, który uczy się na błędach. Niestety, popełniam też nowe…

Muzyk dodał, że cieszy się, że wraz z byłymi partnerkami udało im się wypracować dobre relacje. Uważa to za swój największy sukces. Dodał, że nawet w trudnych okresach ze sobą rozmawiali:

Mnie życie nauczyło jednej rzeczy: nikogo nie da się zmusić do miłości. Nawet jeśli padały przykre słowa, potrafiliśmy sobie z moimi byłymi partnerkami powiedzieć „przepraszam”. Choć przyznam, że z racji tego, że jesteśmy osobami publicznymi, było nam czasem trudniej.

Michał Wiśniewski podkreślił, że chociaż upadł na twarz, teraz się z tego podnosi. Ma dla kogo żyć:

Jestem facetem, który nosi spodnie i musi zadbać o to, by wszyscy w domu mieli co jeść. Upadłem w życiu na twarz, ale teraz skutecznie się z tego podnoszę, w końcu mam dla kogo żyć. Jestem przeszczęśliwy, przeżywam teraz jeden z najpiękniejszych okresów w moim życiu.

Trzymamy kciuki, by tej piękny okres trwał jak najdłużej.


Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski pokazał imprezę na balkonie

Michał Wiśniewski pokazał imprezę na balkonie

#DajŻyćKulturze - Michał Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska, Xavier Wiśniewski

#DajŻyćKulturze - Michał Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska, Xavier Wiśniewski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×