Szukaj

Michał Wiśniewski pęka z dumy i pokazuje ekstremalnie romantyczne zdjęcie Fabienne z chłopakiem. Poszli na całość

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski na Instagramie opublikował nowe zdjęcie córki. 17-letnia Fabienne nie szczędzi sobie czułości z chłopakiem. Internauci są zachwyceni. 

Michał Wiśniewski rok temu wziął piąty ślub. Zalegalizował związek z Polą, z którą poznał się przez internet. Małżonkowie od kilku miesięcy spełniają się w roli rodziców – wychowują syna Falco, a także dzieci z poprzednich związków. Chociaż żona muzyka długo trzymała się z daleka od social mediów i unikała zainteresowania mediów, ostatnio sporo się zmieniło. Niedawno zadebiutowała na salonach, udzieliła wywiadu kolorowej prasie, a także udostępnia w social mediach nowe zdjęcia z mężem.

Czy wkrótce rodzina Wiśniewskich niebawem się powiększy? Takie plotki pojawiły się, gdy Michał Wiśniewski pochwalił się nowym, niedokończonym tatuażem z pierwszą literką imienia i rozpoczętą datą. Identyczną dziarą uczciła narodziny Falco.

Zobacz: Wiśniewski ogłosił ciążę Poli? Fani gratulują. „Literka mówi, że imię już jest” 

Michał Wiśniewski pokazuje nowe zdjęcie Fabienne z chłopakiem. Jest z niej dumny

Wiśniewski stara się być w stałym kontakcie z fanami. Regularnie publikuje nowe treści w sieci. Wśród zdjęć, które pokazuje, nie brakuje kadrów z bliskimi. W niedzielne południe zamieścił fotografię, na której jego 17-letnia córka Fabienne z chłopakiem, Bartkiem, siedzą w samolocie. Zakochani nie szczędzą sobie czułości.

Michał Wiśniewski tak namiętnego zdjęcia nie pokazywał nawet z Polą. Muzyk jest dumny z tego, że jego najstarsza córka znalazła sobie troskliwego i opiekuńczego partnera. Z relacji gwiazdora wynika, że Bartek jest idealnym kandydatem na zięcia:

Pięknie jest patrzeć na rodzącą się miłość wypełnioną dbałością o siebie. Zawsze myślałem, że będę reagował na związek córki co najmniej z dystansem. Ale kiedy widzę jak on ją szanuje to podaje mu rękę i składam z nim klocki. Tak to sobie wymarzyłem. Długa i kręta droga przed Wami! Powodzenia. Jestem z Was dumny.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach zachwycają się ekstremalnie romantycznym ujęciem i podkreślają, że trzymają kciuki za zakochanych:

  • Piękna wspaniała i urocza z nich para :). Trzymam kciuki za twoją córkę Michale oraz za jej chłopaka.
  • Piękne zdjęcie, a na nim wszystko, co ważne.
  • Niech się układa. Powodzenia.

Michał Wiśniewski jest ojcem pięciorga dzieci. Ma syna i córkę ze związku z Martą Wiśniewską – Xaviera i Fabienne, dwie córki z Anną Świątczak – Etiennette i Vivienne. W 2021 roku doczekał się pierwszego syna z piątą żoną Polą.

Kim jest Bartek Augustyniak, chłopak Fabienne Wiśniewskiej?

Bartek Augustyniak prowadzi konto na Instagramie, gdzie pokazuje jak spędza czas wolny. Interesuje się sportem, szczególnie jazdą na deskorolce i hulajnodze. Z jego profilu wynika, że poznał już nie tylko ojca, ale także mamę swojej wybranki. Mandaryna jest bowiem jedną z osób, które podglądają jego wirtualne życie.


Fabienne Wiśniewska z chłopakiem

Fabienne Wiśniewska z chłopakiem

Bartek Augustyniak - chłopak Fabienne Wiśniewskiej

Bartek Augustyniak - chłopak Fabienne Wiśniewskiej

Bartek Augustyniak - chłopak Fabienne Wiśniewskiej

Bartek Augustyniak - chłopak Fabienne Wiśniewskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×