Nowe doniesienia na temat związku Michała Wiśniewskiego zwalają z nóg. To dopiero miłość XXI wieku

Michał Wiśniewski - wielkanoc

Michał Wiśniewski - wielkanoc

Michał Wiśniewski podobno poznał nową partnerkę. Teraz na światło dzienne wyszedł sposób, w jaki to zrobił. Zobacz, co udało się ustalić dziennikarzom.

Michał Wiśniewski jeszcze do niedawna był w szczęśliwym małżeństwie z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Na początku roku między zakochanymi coś zaczęło się psuć. Wiśniewscy postanowili się rozstać i chociaż pojawiały się głosy o ich pogodzeniu, były to tylko plotki:

Definitywnie zakończyłam nasze małżeństwo. Formalnie wciąż jesteśmy w trakcie rozwodu. Najśmieszniejsze jest to, że teraz lepiej się ze sobą dogadujemy niż jeszcze niedawno w małżeństwie. Spędziliśmy ze sobą zbyt dużo czasu, żeby teraz tracić czas na kłótnie – przyznała Tajner w rozmowie z magazynem Flesz.

Chociaż Michał całej sytuacji nigdy nie skomentował, jak informuje kolorowa prasa, mężczyzna znalazł już pocieszenie. Podobno Wiśniewski na swojej drodze spotkał Paulinę, która go tak zauroczyła, że postanowili razem zamieszkać:

Nowa wybranka lidera Ich Troje tak jak on ma już czwórkę dzieci. Na początku lipca cała gromadka wraz z Pauliną wprowadziła się do podwarszawskiej willi Wiśniewskiego. Michał, który sam ma czwórkę pociech, w błyskawicznym tempie powiększył rodzinę dwukrotnie – informował Fakt. 

Michał Wiśniewski – jak poznał Paulinę?

Jak Wiśniewski poznał Paulinę? Przez internet. Podobno relacja zaczęła się dzięki znanej aplikacji randkowej, w której już jakiś czas temu charyzmatyczny muzyk założył swoje konto. Chociaż początkowo para miała rozmawiać głównie na neutralne tematy, w tym na temat rodziny czy muzyki, z czasem kontakt stawał się coraz bardziej intensywny.

Doszło do tego, że Michał i Paulina wreszcie się spotkali. Podobno od tego momentu sprawy potoczyły się błyskawicznie, a Wiśniewski miał poczuć motyle w brzuchu. Na ten moment muzyk nie skomentował tych rewelacji i nie wydaje się, by zrobił to w najbliższym czasie.

Chociaż jeszcze kilkanaście lat temu swoje życie prywatne sprzedawał w programie Jestem jaki jestem, teraz bardzo je chroni i rzadko kiedy wypowiada się na tematy sercowe, czy najbliższej rodziny. Nieczęsto udziela też wywiadów, a jeśli to robi, jest bardzo ostrożny w wypowiadanych słowach.

Zobacz: Michał Wiśniewski z nową partnerką na salonach! Piękność jakich mało! Wtulona w siebie para pozowała trzymając się za ręce!

Zobacz: To miało nigdy nie wyjść na jaw! Michał Wiśniewski wyznał miłość Dominice Tajner w programie!

Zobacz: Michał Wiśniewski i Dominika Tajner szaleją razem na jednej imprezie! Jest nagranie i romantyczna reakcja byłej żony gwiazdora! [WIDEO]


Michał Wiśniewski z synem Xavierem All-ONS_1063765234-AAA

Michał Wiśniewski z synem Xavierem

Michał Wiśniewski w dredach

Michał Wiśniewski w dredach

Michał Wiśniewski – Opole 2019, konferencja

Michał Wiśniewski – Opole 2019, konferencja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×