Michał Wiśniewski pokazał swoją kuchnię pełną pustych butelek po alkoholu. Tak na co dzień mieszka gwiazdor

Michał Wiśniewski, jak mieszka?

Michał Wiśniewski, jak mieszka?

Michał Wiśniewski przez przypadek pokazał swoją kuchnię. Wnętrza wyglądają imponująco. Największe wrażenie robi jednak potężna kolekcja kolorowych butelek po m.in. napojach alkoholowych. Zobacz, jak mieszka gwiazdor.

Michał Wiśniewski jeszcze 20 lat temu nie miał sobie równych. Był największą gwiazdą w kraju, odnosił sukces za sukcesem, zgarniał wszystkie możliwe nagrody, podpisywał kontrakty reklamowe na horrendalne kwoty i nie musiał martwić się o lepsze jutro. W pewnym momencie jego popularność zaczęła topnieć, do tego doszły ogromne kłopoty osobiste, które na kilka lat zamroziły jego karierę. Winny problemów wokalisty był przede wszystkim alkohol, a właściwie uzależnienie od wysokoprocentowych napojów.

Dopiero po latach Wiśniewski stanął twarzą w twarz z nałogiem. W walce wspierali go najbliżsi, w tym Dominika Tajner. Była żona wyciągnęła do niego dłoń i pomogła mu wyjść z uzależnienia.

Może zapiłbym się na śmierć – stwierdził ze smutkiem w wywiadzie dla „Vivy!”. – Potrzebowałem takiej kobiety jak Dominika. Ona trafiła tutaj na zgliszcza. Na faceta, który był totalnie rozwalony emocjonalnie i finansowo. Miałem za sobą trzy rozwody, długi, nie wiedziałem, co mam dalej robić. Niepoukładane życie od A do Z. Myślę, że ona nie do końca zdawała sobie sprawę z tego, co jeszcze przed nią. Dominika wychowała się w cudownej rodzinie. Ja nie mam o tym pojęcia i ona zrozumiała to już przed ślubem.

Para przez lata mieszkała w willi Michała, która znajduje się pod Warszawą. Plotki głoszą, że w lipcu do domu wokalisty wprowadziła się jego nowa partnerka, która w 2020 roku urodzi ich wspólne dziecko. To niejedyny powód do radości dla lidera słynnej grupy.

Zobacz: Michał Wiśniewski rozpieszcza swoją ciężarną partnerkę. Paparazzi przyłapali parę na czułościach

Wiśniewski powoli wychodzi na prostą. Nagrywa nowe piosenki i koncertuje. 13 grudnia zaśpiewa w Łodzi, a dzień później w Skarżysku-Kamiennej. O zbliżających się koncertach gwiazdor poinformował fanów za pośrednictwem Instagrama, na którym zamieścił film nagrany w towarzystwie wokalistki Ich Troje – Agaty Buczkowskiej. Gwiazdy wspólnie zachęcają fanów zespołu do udziału w wydarzeniach. Uwagę przykuwa jednak coś jeszcze.

Michał Wiśniewski – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Michał Wiśniewski – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Michał Wiśniewski pokazał kuchnię

Nagranie zarejestrowano w kuchni Michała, którą doskonale pamiętamy z kilku programów telewizyjnych. Filmik promujący koncerty powstał późnym wieczorem, dzięki czemu możemy zobaczyć odbijający się w „gołych” szybach wystrój wnętrza.

W jakich warunkach na co dzień żyje Wiśniewski i jego najbliżsi? Uwagę przede wszystkim przykuwają rośliny doniczkowe, wysokiej klasy sprzęty AGD i liczne szafki, na których dla ozdoby stoją prawdopodobnie puste butelki, w większości po napojach alkoholowych. Michał może pochwalić się imponującą kolekcją szklanych naczyń w różnych kolorach, kształtach i z etykietami bardziej lub mniej znanych marek.

Być może jest to jedyna pozostałość nawiązująca do jego dawnego życia.

Zobacz: Córka Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę. Teraz wygląda jak gwiazda światowego przeboju


Michał Wiśniewski pokazał kuchnię

Michał Wiśniewski pokazał kuchnię

Kolekcja butelek w kuchni Michała Wiśniewskiego

Kolekcja butelek w kuchni Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski z nową partnerką i jej dziećmi

Michał Wiśniewski z nową partnerką i jej dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×