Michał Wiśniewski już raz miał być w jury „TTBZ”. Co poszło nie tak? Zaskakujące kulisy współpracy

Michał Wiśniewski o programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Michał Wiśniewski w nowym poście na Instagramie ujawnił, że już raz miał być jurorem w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Co poszło nie tak? Wpis piosenkarza wiele wyjaśnia.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który cieszy się sporą popularnością wśród widzów Polsatu. Dowodem może być fakt, że każda edycja gromadzi przed telewizorami mnóstwo osób. Jesienią pojawi się piętnasta odsłona lubianego show, w której dojdzie do zmian w składzie jury. Z programem pożegnał się Kacper Kuszewski, który oceniał występy uczestników od sześciu edycji:

Opuszczam mój jurorski fotel, z którego obserwowałem zmagania uczestników poprzednich sześciu edycji. To była nie tylko wielka przyjemność, ale też zaszczyt, że mogłem oglądać ich niesamowite występy na żywo, w studio Polsatu. Kochani i fenomenalni UCZESTNICY TTBZ, dziękuję Wam za wszystkie zachwyty i wzruszenia!!! Dziękuję całej ekipie TTBZ, wspaniałemu JURY oraz cudownym PROWADZĄCYM. Dziękuję także Państwu, czyli WIDZOM i FANOM programu, za tę ogromną dawkę sympatii, jaką mnie obdarzyliście!

Ujawniono też, że zastąpi go Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski już raz miał być jurorem w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wiśniewski w piątek w nowym poście na Instagramie potwierdził, że pojawi się w jury nadchodzącej edycji lubianego show Polsatu. Na wstępie wpisu przekazał, dlaczego wcześniej na ten temat się nie wypowiadał:

Najdrożsi, jak już dowiedzieliście się z mediów wezmę udział w XV edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo. Nie odzywałem się na ten temat, bo wiem, że ta informacja wzbudziła skrajne emocje. Dlaczego? Hmm. Od lat walczę z wizerunkiem osoby kontrowersyjnej i nieobliczalnej, choć tak naprawdę jest tylko sobą i to, co mogłoby podlegać tej ocenie 20 lat temu — dziś jest normą.

Lider Ich Troje dodał, że bardzo się cieszy z nowego wyzwania:

Bardzo się cieszę, że po 18 latach będę współpracował z @endemolshine gdyż jak wiecie to właśnie ten producent realizował program #jestemjakijestem. @polsatofficial jest od lat moim partnerem medialnym nie tylko realizując kolejne moje jubileusze ale wspierając medialnie akcje @wisniadzieciom.

Muzyk zdradził, że siedem lat temu miał być jurorem w programie, wtedy jednak nie był na to gotowy:

Zapewne nie jest już również żadną tajemnicą, że brałem udział w pilocie programu TTBZ już ponad 7 lat temu, ale nie byłem gotowy na to wyzwanie. Tym bardziej z wielką przyjemnością wracam do niego i do moich przyjaciół jak @walewskamalgorzata czy @agnieszkahekiert.

Piosenkarz podziękował Kacprowi Kuszewskiemu za słowa wsparcia:

Z całego serca dziękuję @kacper_kuszewski za przemiłe słowa wsparcia i mogę je tylko odwzajemnić bo znamy się od lat. Wiem co oznacza przyjmować nowe wyzwania i będę trzymał mocno kciuki za Ciebie życząc z całego serca żeby się zrealizowały zgodnie z tym co zakładałeś.

Michał Wiśniewski ujawnił też, jakim będzie jurorem:

Jakim będę jurorem Wielokrotnie odmawiałem oceniania ludzi w wielu programach. TTBZ jest wyjątkiem bo po pierwsze: nikt nie odpada a po drugie wygrana idzie na zacny cel. To upraszcza sprawę i z pewnością w większości młodzi ludzie w programie, których miałem okazję poznać nie powinni się obawiać moich opinii na temat ich występów. Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że jak coś robię to całym sobą. Nienawidzę lenistwa, kłamstwa i buty. O ile z tym się nie spotkam to nie będziecie mogli mi niczego zarzucić.

Planujecie oglądać nowe odcinki programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo?


Michał Wiśniewski o programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Michał Wiśniewski o programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Michał Wiśniewski o programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×