Szukaj

Michał Wiśniewski przyznał się, ile pił codziennie alkoholu. Nie do wiary, że go to nie zabiło!

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Ile wódki dziennie przez 22 lata wypijał Michał Wiśniewski? To nie do wiary!  Właśnie się do tego przyznał, aż dziw, że go to nie zabiło.

Michał Wiśniewski właśnie przeżywa bardzo szczęśliwy czas. Ożenił się z Polą. Urodził mu się syn, Falco Amadeus. Dzieci z poprzednich związków świetnie się dogadują ze sobą. Z byłymi żonami żyje w pokoju. Czegóż chcieć więcej? Nie zawsze jednak tak było. Wokalista w szczerym wywiadzie opowiedział o swojej chorobie alkoholowej.

Michał Wiśniewski o alkoholizmie. Ile wódki wypijał codziennie?

Michał Wiśniewski nigdy nie ukrywał, że jest chory na alkoholizm. Jego nałóg omal nie zniszczył go. W Polsat News w programie Raport opowiedział o szczegółach.

Przez 22 lata piłem 0,7 dziennie, nie piłem tylko przed lotami no i w trakcie, naprawdę ja piłem bardzo, bardzo dużo – zdradził reporterce.

Opisał także objawy, jakie pojawiły się, jak reagował jego organizm.

 Zaczęły mi się trząść ręce, nie byłem w stanie osłodzić herbaty, żona mi to robiła. Nie byłem w stanie zjeść zupy, zamawiałem barszczyk, bo można było wziąć go w obie ręce, bo nie mogłem sam jedną ręką utrzymać łyżki. Oszukiwałem siebie to było trudne, bo w momencie kiedy zaczynasz oszukiwać samego siebie, to musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy twoje wartości pokrywają się z tym, co robisz, a kłamstwa nie zniosę – mówił o swoim uzależnieniu od alkoholu..

Sześć lat temu postanowił, że kończy z nałogiem. Zdecydował, że się zaszyje.

Ja się zaszywam, wszywam sobie disufarin. To tabletki pod mięsień pośladkowy mój tyłek wygląda jak u wikinga, jak po bitwie, ja co pół roku robię to, mogę potem odreagować i nie oszukuję siebie – wyjaśnił.

Metoda okazała się dla niego wybawieniem, mimo że jest dosyć kontrowersyjna i krytykowana przez specjalistów.

Myślałem, że nie mogę zagrać koncertu na trzeźwo, a potem okazało się, że one lepiej wychodzą mi niż po setce, nauczyłem się na nowo żyć – opowiadał z rozbrajająca szczerością.

Wydaje się jednak, że Michał Wiśniewski wyszedł na prostą. Żona, noworodek w domu, to wszystko z pewnością sprawi, że łatwiej mu będzie walczyć z demonami przeszłości.


Michał Wiśniewski wrócił do domu i pochwalił się maleństwem

Michał Wiśniewski wrócił do domu i pochwalił się maleństwem

Sylwester w Polsacie 2020 - Michał Wiśniewski

Sylwester w Polsacie 2020 - Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski - Sylwester 2017

Michał Wiśniewski - Sylwester 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×