Michał Wiśniewski i Quebonafide połączyli siły. Za granicą stworzyli wspólny hit

Michał Wiśniewski i Quebonafide

Michał Wiśniewski i Quebonafide

Michał Wiśniewski i Quebonafide połączyli siły. Zdjęcia z ich wspólnego projektu na Ukrainie obiegły media. Szykują wspólny przebój?

Michał Wiśniewski i Quebonafide we wspólnym utworze? Do tego czołówka polskiej sceny rapowej: Sokół, Mata, Kukon, Forxst. Takiej współpracy mało kto mógł się spodziewać. Czy na Ukrainie powstaje przebój?

Michał Wiśniewski i Quebonafide połączyli siły

Hip-hopowe fora obiegły zdjęcia i filmiki z imprezy z Kijowa, w której udział brali Sokół, Quebonafide i Mata. Później do tego składu dołączył Kukon, Forxst i, co najbardziej zaskakujące, Michał Wiśniewski. Na Instagramach osób z Ukrainy, które towarzyszą artystom, pojawiły się zdjęcia i wideo z imprezy całej grupy. Co taki zaskakujący skład robi razem?  Co przyniesie to spotkanie?

Najbardziej prawdopodobne jest to, że nagrywają klip. Przypomnijmy, że w tym roku część tego składu spotkała się już w Tallinie, na dwa miesiące przed premierą ROMANTICPSYCHO. Wtedy z raperami był jeszcze Tommy Cash. Co ciekawe, i Sokół, i Kukon pojawili się na tegorocznej płycie szefa QueQuality.

Jednak pojawienie się w tym towarzystwie Wiśniewskiego naprawdę zaskakuje. To chyba najbardziej niezwykła kolaboracja w polskiej muzyce ostatnich lat. Na materiałach udostępnionych przez Ukraińców widać, jak panowie świetnie się bawią. Nie brakuje alkoholu, a pomieszczenia pełne są papierosowego dymu. Na sofie widać tatuowanego Quebo, a lider Ich Troje czuje się tam jak ryba w wodzie.

Wyjazdy polskich artystów za wschodnią granicę stały się już normą. Szukają miejsc, żeby kręcić teledyski w innej scenerii niż dotychczas, a na przykład Kijów, to miejsce do tego idealne. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce na polskiej scenie muzycznej pojawi się utwór, który może okazać się niezłym wstrząsem. Gwarantuje to nietypowy skład. Michał Wiśniewski, Quebonafide, Sokół, Mata i Kukon najwyraźniej na Ukrainie pracują nad wspólnym projektem. Pozostaje czekać na efekty tak egzotycznej współpracy.


Michał Wiśniewski i Quebonafide we wspólnym projekcie

Michał Wiśniewski i Quebonafide we wspólnym projekcie

Sokół

Sokół

Quebonafide

Quebonafide

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×