Szukaj

Michał Wiśniewski z Polą na plaży. On w krótkich spodenkach, ona w bikini. Złożył jej odważną obietnicę na forum

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem zrobionym na plaży, na którym towarzyszy mu żona, Pola. Internauci są zachwyceni.

Michał Wiśniewski w czasie pandemii koronawirusa wziął ślub z Polą. Para poznała się przez internet, a nowa żona lidera Ich Troje podobno początkowo nie zdawała sobie sprawy z tego, jak bardzo znany jest jej ukochany. Przez długi czas trzymała się też z dala od show-biznesu.

Sporo zmieniło się na początku tego roku, gdy małżonkowie zostali rodzicami. Po porodzie Pola zaliczyła debiut na salonach, udzieliła wywiadu jednemu magazynowi, a także co jakiś czas pojawia się na zdjęciach, które w social mediach publikuje jej mąż. Niektóre są bardzo romantyczne.

Zobacz: Były zdjęcia ze ślubu, teraz czas na wesele. Wiśniewski pokazał, jak bawił się z Polą. Suknia bardzo odważna

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska na plaży

W poniedziałek Wiśniewski dorzucił kolejną fotografię. Tym razem on i Pola znajdują się na plaży. Muzyk ma na sobie krótkie spodenki, można przypuszczać, że jego ukochana ma na sobie strój kąpielowy. Uwagę przyciągają inicjały zakochanych, które znajdują się w centralnej części zdjęcia.

Michał Wiśniewski nawiązał do nich w opisie i złożył pewną obietnicę żonie. Podkreślił, że zrobi wszystko, by zawsze pamiętać o tym, dlaczego zakochał się w Poli:

Nigdy nie uważałem, że wyrycie iniciałów na drzewie to obciach. Wręcz przeciwnie – marzyłem o tym aby móc coś wyryć. Zdarzyło mi się to kilka razy na koloniach jako nastolatek ale to marzenie miało drugie dno. Chodziło raczej o to aby móc w to samo miejsce powrócić po latach ze swoją miłością i przypomnieć sobie te chwile. Nigdy nie miałem takiej możliwości. Choć ten rysunek już dawno porwała woda to będę go codziennie powtarzał dla Ciebie @wisniewska_pola słowem, myślą i uczynkiem (tak wiem jak to brzmi) abyśmy pamiętali dlaczego postanowiliśmy być razem. Obiecuję skarbie!

Na reakcję żony Michała nie trzeba było długo czekać. Opublikowała krótki, ale bardzo wymowny komentarz:

Tak się ma jak się dba.

Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. Trzymają kciuki, by małżonkom udało się być razem już na zawsze.


Michał Wiśniewski i Pola na plaży

Michał Wiśniewski i Pola na plaży

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Zdjęcie ze ślubu Michała Wiśniewskiego z Polą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×