Michał Wiśniewski zaliczył wtopę w metrze. Nawet Fabienne była zdumiona. Mamy nagranie z całej sytuacji [WIDEO]

Michał Wiśniewski z córką w metrze

Michał Wiśniewski z córką w metrze

Michał Wiśniewski i jego córka mieli spore problemy w metrze. Z opresji uratował ich przypadkowy przechodzień. Mamy nagranie wideo.

Wielka Ucieczka, to najnowszy program Czwórki emitowany w każdą niedzielę o godzinie 22:00, a także w środę o 21:00. Uczestnicy show ubrani w więzienne uniformy oraz pozbawieni wszelkich środków płatności i telefonów komórkowych, wcielają się w więźniów, którzy podejmują się ucieczki z więzienia. Od tego czasu mają 20 minut na oddalenie się. Po tym czasie w pościg za uciekinierami ruszają strażnicy, wyposażeni w specjalistyczny sprzęt do tropienia. W roli strażników pojawili się twórcy kultowego kanału na YouTube Urbex History Jakub Stankowski, Konrad Niedziułka i Łukasz Dąbrowski.

Uciekający z więzienia bohaterzy programu mogą zorganizować sobie jedynie dwa środki transportu. Później skazani są wyłącznie na pomoc obcych ludzi. Uczestnikom przez cały czas trwania programu nie wolno się pozbyć uniformów, a każdym pojazdem mogą poruszać się maksymalnie 20 minut. By utrudnić zadanie więźniom, każdy z nich wyposażony jest w nadajnik GPS, który co 10 minut wysyła ścigającym ich strażnikom aktualne współrzędne.

W pierwszym odcinku programu wystąpili Czadoman, czyli Paweł Dudek i wokalista zespołu Piersi – Adam Asanov. Bohaterkami drugiego odcinka były  aktorka – Ewa Kasprzyk oraz tancerka, jurorka i trenerka tańca – Iwona Pavlović. Podczas trzeciego odcinka wyzwanie przyjęli znani z hitu Policjanci i policjantki Honorata Witańska i Mariusz Węgłowski.

Michał Wiśniewski z córką pogubili się w metrze

W najbliższym odcinku programu będziemy mogli obejrzeć zmagania kolejnych uczestników. Tym razem próbę skutecznej ucieczki z więzienia podejmą się Michał Wiśniewski wraz z córką Fabienne. Parę uczestników spotka masa ciekawych wyzwań.

Bohaterowie odcinka postanowią oddalić się od strażników, wykorzystując jeden ze środków transportu publicznego, czyli metro. Fabienne doskonale poradzi sobie ze zdobyciem pieniędzy na bilety, jednak na drodze stanie im pewna przeszkoda.

Nikt nie spodziewał się, że Wiśniewski i jego córka będą mieli kłopot z obsługą… automatu do zakupu biletów w warszawskiej stacji. Na szczęście na ich drodze pojawi się sympatyczny przechodzień, który zdecyduje się im pomóc, płacąc za bilety swoją kartą. W odpowiedzi Michał spełni jego marzenie, zapraszając go na koncert Quebonafide.

Problem pojawi się jednak później. Gwiazdor nie wiedział, jak skasować bilet, a jego córka nie ukrywała z tego powodu zdumienia:

No tato nie umiesz wsadzić biletu?! Od dołu to idzie. Kocham! – skwitowała zaskoczona postawą ojca.

Nie zabrakło też zdjęć z fanami Ich Troje, którzy bez problemu rozpoznali w Wiśniewskim gwiazdę estrady.

Te i wiele innych perypetii uczestników najbliższego odcinka Wielkiej Ucieczki będzie można obejrzeć już w najbliższą środę o godzinie 21:00 w TV4.


Michał i Fabienne Wiśniewscy

Michał i Fabienne Wiśniewscy

Michał i Fabienne Wiśniewscy

Michał i Fabienne Wiśniewscy

Michał i Fabienne Wiśniewscy

Michał i Fabienne Wiśniewscy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×