Dumny Michał Wiśniewski wpuszcza córkę w sidła show-biznesu. Nagrali wspólną wersję bardzo trudnego przeboju

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski promuje swoją rodzinę. Żona zagrała w jego teledysku, a z córką nagrał piosenkę. Znamy datę premiery.

Michał Wiśniewski zadebiutował na scenie w 1994 roku. Od tego czasu jest liderem zespołu Ich Troje. W ciągu blisko trzydziestoletniej kariery wydał 9 studyjnych albumów. Zespół bił wszelkie rekordy sprzedażowe. Dwa albumy pokryły się z diamentem, co oznacza, że sprzedały się w ilości ponad pół miliona egzemplarzy. Wiśniewski dwukrotnie reprezentował nasz kraj w konkursie Eurowizji. Popularność zespołu sięgała Stanów Zjednoczonych i Kanady, gdzie odbyli trasę koncertową.

Pomimo tak ogromnych sukcesów, Michał Wiśniewski wpadł w tarapaty finansowe, o czym pisaliśmy – tutaj. Mimo że czerwonowłosy muzyk mógł poszczycić się wieloma sukcesami zawodowymi, w jego życiu prywatnym nie układało się za dobrze. Artysta pięciokrotnie brał ślub.

Od roku jest mężem Poli Wiśniewskiej, z którą ma dziecko. Kobieta jak dotąd stroniła od show-biznesu, teraz zdaje się wychodzić z cienia męża. Jakiś czas temu wystąpiła w teledysku do piosenki Zatańcz ze mną, autorstwa swojego wybranka. Dzięki temu otrzymała propozycję od telewizji. Razem z Michałem została zaproszona do opowiedzenia o wspólnej pracy na planie. Małżeństwo pojawi się w programie Oliviera Janiaka Co za tydzień.

Już niedługo reportaż z planu teledysku „Zatańcz Ze Mną”. W programie Oliviera Janiaka „Co za tydzień”. Zachęcamy do obejrzenia! – napisał muzyk.

Okazuje się, że Michał stara się promować w show-biznesie nie tylko swoją żonę. W najnowszym wpisie na Instagramie oznajmił, że nagrywa utwór ze swoim dzieckiem. Eti urodziła się w 2006 roku i jest córką jednej z byłych żon artysty – Anny Świątczak. 15-latka zaśpiewa z tatą spolszczoną wersję hitu Franka Sinatry:

To zaszczyt zapowiedzieć, że w połowie listopada ukaże się śpiewany z Eti utwór „That’s Life” Franka Sinatry w aranżacji Pawła Stankiewicza. Oczywiście z polskim, osobistym tekstem.

Dodał, jakie emocje towarzyszyły mu na próbach:

Na próbach poryczałem się wewnętrznie… Zaszczyt.

Obserwatorzy gratulują muzykowi i nie mogą się doczekać premiery utworu. Niektórzy są także pełni podziwu za to, że wspiera dzieci z poprzednich związków:

  • Bardzo pana szanuje za relacje z dziecmi,z poprzednich zwiazkow. Jest to najpiekniejszy podarunek ,jakim mozna obdarzyc swoje pociechy, miec dla nich szacunek i bezwarunkowa milosc.Musi pan byc dobrym czlowiekiem.
  • Ooo nie mogę się już doczekać , dumny Tatuś pewnie z córeczki
  • Czekam z ogromną niecierpliwością na efekty

Myślicie, że Eti zwiąże się z muzyką i powtórzy sukces swojego taty?

Wersja oryginalna utworu, który nagrali w duecie Michał i Etiennette:


Michał Wiśniewski i córka Etiennette

Michał Wiśniewski i córka Etiennette

Michał Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×