Szukaj

Qczaj wygadał się, co dalej z Michałem Wiśniewskim i Dominiką Tajner! Cały show-biznes czekał na te słowa!

Dominika Tajner-Wiśniewka - Qczaj

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska nie rozwiodą się? Chociaż jeszcze do niedawna mówiło się o kryzysie w ich relacji, jest spora szansa na to, że małżonkowie postanowili zawalczyć o związek. 

Dominika Tajner-Wiśniewska przeżyła niemały szok, gdy zaraz po odejściu z Tańca z gwiazdami dowiedziała się, że jej mąż złożył wniosek o rozwód. Powody decyzji Michała Wiśniewskiego nie są znane, plotkuje się, że gwiazdor był maniakalnie zazdrosny o relację swojej zdolnej żony z tancerzem, który partnerował jej w show Polsatu. Zaskoczona biegiem zdarzeń Dominika postanowiła nagłośnić całą sprawą. Z tej okazji udzieliła poruszającego wywiadu:

Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce… – wyjawiła w rozmowie z Plejadą.

Od tego czasu małżonkowie nie komentują medialnych rewelacji, które żyją swoim życiem. Ostatnio głos w sprawie zabrał Qczaj, który zaprzyjaźnił się z Dominiką właśnie na planie Tańca z gwiazdami. Na łamach Twojego Imperium przystojny instruktor fitnessu otwarcie przyznał, że relacje pomiędzy Michałem a jego czwartą żoną poprawiły się do tego stopnia, że być może nie dojdzie do rozstania:

U Dominiki wszystko w porządku. Po perturbacjach rozwodowych z Michałem czuje się świetnie. Wszystko zaczęło im się układać.

Wierzymy, że para da sobie jeszcze jedną szansę. Razem stworzyli jedno z najpiękniejszych małżeństw polskiego show-biznesu, które wspólnie przeszło wiele nie tylko dobrych, ale także trudnych chwil.

Zobacz: Fabienne Wiśniewska pokazała namiętne zdjęcie z chłopakiem! Córka Michała i Mandaryny jest zakochana po uszy!

Zobacz: Co się stało z piękną twarzą Dominiki Tajner? Nad morzem robi cuda, aby ponownie przypodobać się Michałowi Wiśniewskiemu?!

Zobacz: Michał Wiśniewski pozwolił sobie na obrzydliwy żart pod adresem 21-letniej wokalistki Ich Troje. W internecie zawrzało


Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

The Story of My Life 2018 – odcinek z Michałem Wiśniewskim i Dominiką Tajner

The Story of My Life 2018 – odcinek z Michałem Wiśniewskim i Dominiką Tajner

Michał Wiśniewski z żoną Dominiką

Michał Wiśniewski z żoną Dominiką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×