Mandaryna pokazuje brzuszek na zdjęciach, a Michał Wiśniewski gratuluje jej… kolejnej pociechy: „Za dużo powiedziałem?”

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska

Michał Wiśniewski pokazał na profilu zdjęcia swojej byłej żony i wywołał spore zamieszanie. Tego chyba nikt się nie spodziewał. Wokalista pogratulował jej kolejnej pociechy.

Michał Wiśniewski ma doskonały kontakt ze swoimi byłymi żonami. Z drugą z nich, Martą Wiśniewską łączą go prawdziwie przyjacielskie stosunki. Byli małżonkowie wspólnie wychowują dwoje dzieci, syna Xaviera, oraz córkę Fabienne. Zakochani pobrali się w 2001 roku podczas spektakularnej uroczystości, która była transmitowana na żywo w programie Jestem, jaki jestem. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie 5 lat, ale nie przeszkodziło to im dalej być dla siebie wsparciem. Pomimo tego, że Michał niedawno wziął ślub z piątą już żoną, to i tak cały czas kibicuje swoim byłym partnerkom.

Z Martą łączyły go nie tylko uczucia, ale także sprawy zawodowe. Mandaryna od lat prowadzi własną szkołę tańca, a razem ze swoją formacją uświetniała występy zespołu Ich Troje. Ona również próbowała swoich sił, jako wokalistka. Niewiele osób się tego spodziewało, ale jej debiutancki krążek okazał się wielkim komercyjnym sukcesem. Album Mandaryna.com rozszedł się w nakładzie niemal pół miliona egzemplarzy.

Michał Wiśniewski pogratulował byłej żonie kolejnej pociechy

Marta Wiśniewska jest tak samo popularna, jak jej były mąż, a fani cały czas śledzą jej poczynania. Gwiazda umiejętnie potrafiła połączyć zawodową karierę z macierzyństwem. Ostatnio pojawiła się nawet na scenie razem z Michałem. Byli małżonkowie wystąpili podczas ostatniego sylwestra organizowanego przez stację Polsat.

Dzisiejszy post Michała Wiśniewskiego pokazuje, że nadal wspiera swoją drugą żoną i cieszy się ze wszystkich jej sukcesów. Na jego profilu pojawiło się zdjęcie, pod którym pogratulował jej nie tylko współpracy, ale także kolejnej „pociechy”.

„Gwiazdą” się nie bywa – Gwiazdą się jest. Błyszczącą, uczciwą, pewną siebie mimo przeciwności losu i życiowych błędów, w życiu prywatnym skromną, spełnioną kobietą po 40-ce i wspaniałą matką, która za chwilę wypuści na wolność swoją ostatnią pociechę. Za dużo powiedziałem? Nie dość. Wszystko, co najlepsze Marta przed Tobą! – napisał pod postem.

Wpis Michała sporo namieszał w sieci i od razu rozpoczął szereg domysłów. Dokładnie wczytując się w post można wyczytać z hasztagów, że chodzi o nową płytę, którą wokalistka przygotowała dla swoich fanów. Czekamy zatem na premierę.

Dyskografię Mandaryny zamyka piosenka Not perfect.

https://youtu.be/pE0qZwQxIyE


Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×