Szukaj

Michał Wiśniewski nagrał film ze swojej willi w Magdalence. Całe show kradną dzieci w tle. Jak tam wesoło

Michał Wiśniewski w swojej willi

Michał Wiśniewski w swojej willi

Michał Wiśniewski na Instagramie opublikował filmik, w którym podzielił się z internautami swoimi przemyśleniami na temat koronawirusa. Chociaż piosenkarz był na pierwszym planie, jego dzieci w tle kradną całe show. Dlaczego? 

Michał Wiśniewski niedawno po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu. Zalegalizował związek z Polą, o czym poinformował dopiero po fakcie. Małżonkowie zdecydowali się na kameralną uroczystość, w której czasie towarzyszyli im jedynie najbliżsi. Po fakcie okazało się, że małżeństwo będzie niejedynym wyzwaniem, z którym przyjdzie im się zmierzyć.

Michał i Pola zostaną rodzicami, o czym muzyk poinformował w social mediach. Opublikował filmik z USG, przekazał, że powita na świecie kolejnego syna. Wraz z żoną wybrali dla niego bardzo oryginalne imię:

@wisniewska_pola Falco Amadeus 54321… – napisał w opisie Michał.

Michał Wiśniewski podzielił się swoimi przemyśleniami. Dzieci kradną show

Wiśniewski stara się być w stałym kontakcie z fanami. Regularnie publikuje posty, w których odsłania wybrane kulisy codzienności, promuje nowe projekty, zachęca do udziału w koncertach. Tak jak w piątkowy wieczór, gdy opublikował filmik nagrany w swojej willi. Zaprosił fanów do Świnoujścia, gdzie wkrótce wystąpi.

Korzystając z okazji Michał podzielił się swoimi przemyśleniami na temat koronawirusa. Powiedział, że nie popiera tego, że politycy, którzy powinni być wzorem, nie zawsze dostosowują się do reżimu sanitarnego:

Nie jestem osobą powszechnie znaną, która będzie się wypowiadać na temat bezpieczeństwa. Dostosowuje się zgodnie z zaleceniami. Natomiast mega słabe jest to, że ci, co powinni tego nie robią. Pamiętacie zresztą jak było w kampanii. To nie tylko z jednej strony, ale i z drugiej strony. Nie będę walił tylko w PiS, bo kampania u wszystkich wyglądała tak samo. Można było robić, co się chce. Jedni wierzą, drudzy nie, ale jeśli jest jakaś zasada, to się jej trzymamy. Natomiast myślę, że nikt nie policzy ile jest ofiar, które nigdy nie były zarażone, a dzięki temu wirusowi nie żyją.

View this post on Instagram

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Wypowiedź piosenkarza poparło mnóstwo internautów, którzy w komentarzach zgadzają się z jego argumentacją. Warto wspomnieć, że chociaż Michał Wiśniewski jest na pierwszym planie, show kradną dzieci, które słychać w tle. Nie brakuje śmiechów, a także wzajemnych rozmów. Nie da się ukryć, że w domu Wiśniewskich jest bardzo wesoło.


Michał Wiśniewski w swojej willi

Michał Wiśniewski w swojej willi

Michał Wiśniewski w swojej willi

Michał Wiśniewski w swojej willi

Michał Wiśniewski w swojej willi

Michał Wiśniewski w swojej willi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×