Michał Wiśniewski ma czwórkę pięknych dzieci, ale tylko jedno jest jego kopią. Dopiero teraz widać, jak wielką

Michał Wiśniewski w Jaka to melodia?

Michał Wiśniewski w Jaka to melodia?

"Kopia tatusia" – piszą internauci pod zdjęciem jednego z dzieci Michała Wiśniewskiego. Jak myślicie o kogo chodzi?

Michał Wiśniewski ma czwórkę dzieci. Najstarszy jest syn Xavier. Chłopiec ma jeszcze rodzoną siostrę, 16-letnią Fabienne. Ich matką jest Marta Mandaryna Wiśniewska. Ma także dwie przyszywane siostry, 12-letnią Vivienne Viennę i 13-letnią Etiennette Annę. Dziewczynki pochodzą ze związku Michała i jego trzeciej żony – Anny Świątczak, ale jedno z tych dzieci wygląda zupełnie jak on sam sprzed lat.

Michał ma doskonały kontakt nie tylko z synem, ale także z córkami. Świadczą o tym zdjęcia, które muzyk udostępnia na swoim Instagramie.

Które dziecko jest najbardziej podobne do Michała Wiśniewskiego?

Córka wokalisty Ich Troje i Mandaryny, 16-letnia Etiennette która latem przeszła spektakularną metamorfozę i została blondynką, znów ma ciemny kolor włosów. Fotografia córki w nowej fryzurze na Instagramie Michała Wiśniewskiego wzbudziła spore zainteresowanie wśród fanów.  Porównania do znanego ojca były nieuniknione.

  • Kopia tatusia. Wygląda jak Ty w latach 90′ .
  • Jakbym widziała Michała z lat 90-tych
  • Przecież ona wygląda identycznie, jak Ty w latach 90. Skrócić jej trochę włosy i można kręcić odświeżoną wersję „ci wielcy”… Chociaż nie, może lepiej tego nie robić. Jest za młoda
  • ojciec wypisz wymaluj – pisali fani.

I rzeczywiście trudno nie zauważyć tego podobieństwa. Tym bardziej, że Michał w swojej młodości i na początku swojej kariery nosił identyczną fryzurę. Można sobie ją przypomnieć w teledyskach na YouTubie w piosenkach Ci wielcy czy Prawo. Przykładając zdjęcie Michała z tamtych czasów do aktualnego zdjęcia jego córki można stwierdzić, że są jak klony.

Etiennette jednak nie była za bardzo zachwycona upublicznieniem tego zdjęcia. Jej zdaniem nie jest zbyt korzystne dla niej.

Wyglądam jak ziemniak, taki smutny – skomentowała dziewczynka.

View this post on Instagram

@etiwisniewska at @wendys 🙂

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Michał Wiśniewski  nie zareagował, ale kilka dni później opublikował kolejne zdjęcie córki.

Piękna córeczka – napisał wokalista.

Michał to nie tylko charyzmatyczny lider zespołu Ich Troje, ale przede wszystkim tata. Chociaż z żadną z matek swoich dzieci nie jest w związku ani trochę nie utrudnia to jego kontaktu z pociechami. Spotyka się z nimi w niemal każdej wolnej chwili, czym co jakiś czas dzieli się ze swoimi obserwującymi w sieci.


Etiennette córka Michał Wiśniewskiego

Etiennette córka Michał Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×