Michał Wiśniewski podczas kwarantanny lata, a czym zajmują się jego dzieci? Xavier i Vivienne świecą przykładem

Michał Wiśniewski i jego dzieci

Michał Wiśniewski i jego dzieci

Michał Wiśniewski i jego dzieci, postanowili czas odosobnienia wykorzystać na ulubione aktywności. Czym zajmuje się wokalista, a czym jego pociechy?

Michał Wiśniewski ma bardzo napięty grafik. Przyznał nawet, że jest przepracowany, więc postanowił wykorzystać sytuację, jaka obecnie ma miejsce w Polsce i na świecie na odpoczynek i ulubione zajęcie. Oczywiście został w domu, podobnie jak jego dzieci. Czym się zajęli w przymusowo wolnym czasie?

Czym zajmuje się Michał Wiśniewski podczas kwarantanny?

Michał Wiśniewski w tym roku ma wyjątkowo napięty grafik, bo grupa Ich Troje ma jubileusz na scenie. Z tej okazji zdecydowała się znowu z nimi zaśpiewać była żona i wokalistka grupy Anna Świątczak. Jednak epidemia koronawirusa zatrzymała pęd świata i gwiazdor ma przymusowo wolny czas. Koncerty zostały przesunięte, ale Michał wbrew pozorom jakoś z tego powodu nie rozpacza. Korzysta z chwil, które ma teraz dla siebie.

Nie od dzisiaj wiadomo, że jest entuzjastą latania, więc wolne chwile spędza w symulatorze. Daje mu to relaks i potrzebny odpoczynek. Z pewnością zregeneruje się i wróci na scenę pełen sił.

Czym zajmują się dzieci Michała Wiśniewskiego podczas kwarantanny?

Michał Wiśniewski może pochwalić się bardzo uzdolnionym i ambitnym potomstwem. Jego najstarszy syn, Xavier ma już ściśle określone plany na przyszłość, a póki co współpracuje z ojcem. W czasie kwarantanny tańczy. Talent odziedziczył zapewne po mamie, Mandarynie. Na swoim profilu dzieli się filmikami i wyzwaniami tanecznymi, które oczywiście robi się w domowym zaciszu.

Najmłodsze córki Wiśniewskiego, utalentowane wokalnie, postanowiły pospacerować. Odpowiedzialnie, bo z dala od ludzi. Przypomnijmy, że Vivienne z sukcesami nagrywa piosenki, jej utwór Nie starszne strachy, który zadedykowała rodzinie, zdobył już sporą popularność.

View this post on Instagram

Golden hour lol

A post shared by etiennette wiśniewska (@etiwisniewska) on


Etiennette Wiśniewska spaceruje z siostrą

Etiennette Wiśniewska spaceruje z siostrą

Etiennette i Vivienne Wiśniewskie na spacerze

Etiennette i Vivienne Wiśniewskie na spacerze

Etiennette córka Michał Wiśniewskiego

Etiennette córka Michał Wiśniewskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×