Szukaj

Michał Wiśniewski wygłupiał się z córką. To zdjęcie miało nie trafić do sieci

Córka Michała Wiśniewskiego pokazała, jak spędza czas z ojcem. Zdjęcie gwiazdora z Etiennette miało nie trafić do sieci. Ostatecznie okazało się hitem internetu.

Michał Wiśniewski w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Michał Wiśniewski  to nie tylko charyzmatyczny lider zespołu Ich Troje, ale przede wszystkim tata. Chociaż z żadną z matek swoich dzieci nie jest w związku ani trochę nie utrudnia to jego kontaktu z pociechami. Spotyka się z nimi w niemal każdej wolnej chwili, czym co jakiś czas dzieli się ze swoimi obserwującymi w sieci.

Tak jak w październiku, gdy spełnił wielkie marzenie Xaviera, czego nastolatek z pewnością nie zapomni do końca życia. Ojciec z synem polecieli do Anglii, gdzie wybrali się na piłkarski mecz, a także zwiedzali stadiony tamtejszych drużyn piłkarskich.

Michał Wiśniewski — wygłupy z córką. Jak zmieniła się Etiennette?

Michał doskonały kontakt ma nie tylko z synem, ale także z córkami. Dowodem może być zdjęcie, które pojawiło się na jego Instagramie w niedzielne południe.

Na fotografii muzyk pozuje ze śmieszną miną, przed nim znajduje się jego córka, Etiennette, która także wygłupia się do zdjęcia. Z opisu wynika, że to ona opublikowała post w sieci i nic nie powiedziała znanemu tacie:

Nie ma pojęcia, że udostępniam to zdjęcie — czytamy w opisie.

Michał Wiśniewski i córka Etiennette

Michał Wiśniewski i córka Etiennette

Postem byli zachwyceni obserwujący piosenkarza, którzy w komentarzach zachwycali się podobieństwem łączącym ojca i córkę:

  • Wow, ale podobieństwo.
  • Toczka w toczkę jak Michał.
  • Zdarza się, że dzieci jak rodzice, rodzice jak dzieci…

Fotografia zdradziła jeszcze jeden sekret. Etiennette, która latem pod okiem Kajetana Góry przeszła spektakularną metamorfozę i została blondynką, znów ma ciemny kolor włosów. Trzeba przyznać, że zarówno w ciemnych, jak i jasnych włosach wygląda świetnie.


Michał Wiśniewski i córka Etiennette

Michał Wiśniewski i córka Etiennette

Etiennette Wiśniewska ma nową fryzurę

Etiennette Wiśniewska ma nową fryzurę

Etiennette Wiśniewska w białych włosach

Etiennette Wiśniewska w białych włosach

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×