Szukaj

Michał Wiśniewski pokazał archiwalne zdjęcia i publicznie zwrócił się do syna. Przekazał mu cenną radę

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski na Instagramie pokazał zdjęcia z młodości swojego syna, Xaviera. W ten sposób promuje debiutancki singiel nastolatka.

Niedługo Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty. Wraz z żoną, Polą, oczekują narodzin synka. Wybrali dla niego bardzo oryginalne imię Amadeus Falco. Małżonkowie są w trakcie wyposażania pokoiku dla dziecka, o czym piosenkarz poinformował na Instagramie. Pokazał zdjęcie, na którym pojawia się w otoczeniu mebli. Zapowiadał, że gdy tylko skończy, pochwali się efektem.

Michał Wiśniewski promuje singiel swojego syna, Xaviera

Oprócz synka, który wkrótce przyjdzie na świat, Wiśniewski ma jeszcze czworo dzieci. Xaviera i Fabienne wychowuje wraz z Martą Wiśniewską, a Etiennette i Vivienne z Anną Świątczak. Muzyk ma bardzo dobre relacje ze swoimi pociechami. Dowodem mogą być posty, które udostępnia w sieci.

Niedawno lider Ich Troje pokazał wygłupy najstarszej córki ze swoim chłopakiem. Po jego komentarzu nie można mieć cienia wątpliwości, że akceptuje ukochanego Fabienne. Jakiś czas później piosenkarz pochwalił się podróżą, w którą wybrał się z Vivienne. Odwiedzili Paryż. Chociaż myśleli o następnej, wspólnej wycieczce, pandemia pokrzyżowała te plany.

W sobotę Michał Wiśniewski dodał kolejny wpis, związany ze swoim dzieckiem. Tym razem udostępnił mnóstwo archiwalnych zdjęć, na których się pojawia z Xavierem. W opisie zachęcił internautów, by posłuchali jego debiutanckiej piosenki Prąd. Zwrócił się też do syna, dzieląc się z nim cenną radą:

Iść własną drogą — to staram się wpajać wszystkim dzieciakom. Po @etiwisniewska i @viviprywatne_ czas na @wisniv. Podobnie jak @etiwisniewska nie pozwolił sobie na żadną ingerencję, słuchał i wykorzystał z tego co mówiłem tylko to, co uznał za stosowne. No to gratki synu i powodzenia w wędrówce pod „Prąd”! Wredna ta branża, ale jak będziesz to robił dla siebie — przetrwasz.

Internauci są oczarowani archiwalnymi fotografiami. Nie szczędzą też komplementów pod adresem syna Michała:

  • Ładna piosenka Twój syn ma talent po was bardzo ładny głos ja czekam na jego nowe piosenki i kawałki rapu.
  • Super są te zdjęcia. Michał Wiśniewski możesz być dumny z syna!
  • Taki był malutki w jestem jaki jestem… Aj by się chciało czasami wrócić do tamtych lat. Xawier powodzenia!

Nowa piosenka Xaviera Wiśniewskiego zadebiutowała w sieci w piątkowy wieczór. Na ten moment odtworzono ją prawie 10 tysięcy razy.


Michał Wiśniewski pokazał archiwalne zdjęcia syna, Xaviera

Michał Wiśniewski pokazał archiwalne zdjęcia syna, Xaviera

Tak Xavier Wiśniewski wyglądał w dzieciństwie

Tak Xavier Wiśniewski wyglądał w dzieciństwie

Tak Xavier Wiśniewski wyglądał w dzieciństwie

Tak Xavier Wiśniewski wyglądał w dzieciństwie. Michał pokazał zdjęcia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×