Zapłakany Michał Wiśniewski błaga fanów o pomoc dla mamy! „Potrzebuję krwi”. Pani Grażyna trafiła do szpitala

Michał Wiśniewski błaga fanów o pomoc

Michał Wiśniewski błaga fanów o pomoc

Michał Wiśniewski prosi fanów o pomoc. Jego mama wylądowała w szpitalu i potrzebuje krwi. Zdradził, kto konkretnie może pomóc. 

Michał Wiśniewski od lat występuje razem ze swoim zespołem rockowym, Ich Troje. Media bacznie śledzą również jego życie osobiste. Muzyk kilka raz stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Magda Femme. Drugi ślub wziął z Mandaryną, trzeci – z Anną Świątczak, czwarty – z Dominiką Tajner. Po raz piąty poślubił Polę. Jest dumnym tatą pięciorga dzieci. Z Mandaryną ma syna –  Xaviera i córkę – Fabienne. Ze związku ze Świątczak ma dwie córki: Vivienne i Etiennette. Jego najmłodszym synem jest Falco, którego mamą jest Pola. Pola aktualnie spodziewa się przyjścia na świat drugiego dziecka.

Michał Wiśniewski błaga fanów o pomoc

Dziś wokalista, nie kryjąc łez, opublikował wideo, w którym poprosił fanów o pomoc! Jego mama, Grażyna Wiśniewska, trafiła do szpitala, gdzie potrzebuje krwi 0 Rh-. Michał zadeklarował, że sam również przekaże swoją krew.

Zwracam się do państwa z prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi grupy 0 Rh-, dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy, nas wszystkich, ja zresztą zrobię to samo. Oddam, bo mam taką samą grupę krwi jak ona – powiedział.

Dodał przy tym, że fani mogą oddać jakąkolwiek grupę krwi, ponieważ nic się nie zmarnuje.

Możecie oddawać jakąkolwiek krew, nic się nie zmarnuje.

Potencjalni dawcy mogą się zgłaszać do Centrum Krwiodawstwa MSWiA w Warszawie i tam wskazać mamę Wiśniewskiego jako odbiorczynię.

Centrum Krwiodawstwa MSWiA w Warszawie ze wskazaniem na Grażynę Wiśniewską. Będę zobowiązany i nie zapomnę – zadeklarował artysta.

Redakcja Jastrząb Post zachęca każdego, kto może pomóc i ma taką możliwość, by to zrobił.

Michał Wiśniewski i jego relacje z mamą

Michał i pani Grażyna przez pewien czas nie mieli ze sobą kontaktu. Ich pojednanie tysiące Polaków oglądały przed laty w reality show Jestem jaki jestem. Od tego czasu syn i mama wiele razy wspólnie gościli w mediach. W 2021 roku Grażyna Wiśniewska przyjęła zaręczyny i pochwaliła się narzeczonym w sieci. Więcej przeczytacie tutaj.


Michał Wiśniewski błaga fanów o pomoc

Michał Wiśniewski błaga fanów o pomoc

Grażyna Wiśniewska - mama Michała Wiśniewskiego

Grażyna Wiśniewska - mama Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski błaga fanów o pomoc

Michał Wiśniewski błaga fanów o pomoc

Komentarze

 • Najka pisze:

  Teraz krew czystej jakości jest na wagę złota….

 • Gośćula pisze:

  Apel o pomoc dla matki Wiśniewskiego OK ale po ci ten cały opis jego prywatnego życia ile żon itd…… nie rozumiem🤦‍♀️

 • Kriss pisze:

  A chcesz Krew od zaszepionych czy nie bo to jest różnica

 • Gośćpielegniarka już pisze:

  Przecież krew dostanie,nawet na chorobie matki lans,,, nie rozumiem,, szanujmy mirm domu,,, są rzeczy nie na sprzedaż,, pięć bab,, żon odda o dorosłe dzieci i jest chyba dość,, a jak ktoś chce to bez jego apelu oddaje,,,nawet choroba matki nie uczy pokory?!?!

  • Gość pisze:

   Niech ten lans czegoś dobrego dotyczy. Wstyd żeby pielęgniarka takie farmazony pisała.

  • Gość pisze:

   Może najpierw mamusia zapłaci że dwa ZUSy. To niewiele jak na 70 lat życia.

 • Gość pisze:

  Mam tą grupę, ale nie mieszczę się już w ramach wiekowych. Wcześniej oddawałam honorowo krew, bo kiedyś sam ją otrzymałam. Miałam dług, który udało mi się spłacić z nawiązką.
  Mama na pewno krew otrzyma. Kiedy sama potrzebowałam krwi, lekarze uczulili moich bliskich, żeby rodzina oddała krew, nie ważna była grupa, ważne było, żeby rodziną poczuwała się do pomocy w tej kwestii.

 • GośćIwa. pisze:

  Wystarczy jak syn odda po co tyle paniki.Jedna osoba z tą sama grupa wystarczy.Ciezko jest o tą grupę Rh 0-.

 • Gość pisze:

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia pani Grażyna 👍👍👍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Ewa pisze:

  Mam taką grupe krwi niestety mieszkam w Czechach

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×