Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i jak się poznali! [WIDEO]
Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i jak się poznali! [WIDEO]

Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i...

Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem!...

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!
Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko...

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub!...

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]
Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak...

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla...

Dziś niedziela, 24.03.2019

Michał Wiśniewski pokazał się z nową ślicznotką! Jej zdjęcia w bikini podnoszą ciśnienie! Tabloidy węszą romans!
Czy Michał Wiśniewski ma nową partnerkę?

Michał Wiśniewski znalazł sobie nową partnerkę? Tabloidy twierdzą, że gwiazdor spotyka się z tajemniczą seksbombą, która w internecie posługuje się pseudonimem Agnes. Kim jest i jak wygląda? Czy parę rzeczywiście łączy coś poza przyjaźnią?

Życie Michała Wiśniewskiego to gotowy scenariusz na (drugi) film biograficzny. Artysta ma na swoim koncie mnóstwo skandali, sporo sukcesów i kilka burzliwych związków. Wczoraj do historii oficjalnie przeszło jego czwarte małżeństwo.

Dominika Tajner-Wiśniewska na łamach Faktu publicznie oznajmiła, że jej mąż złożył pozew rozwodowy, zatem kwestią czasu jest aż para rozstanie się na dobre. W mediach pojawiają się liczne spekulacje na temat rzekomych przyczyn rozpadu siedmioletniego małżeństwa – najdłuższego w karierze wokalisty.

Najczęściej mówi się, że Wiśniewski miał być zazdrosny o swoją piękną żonę, która ostatnie tygodnie częściej spędzała na sali treningowej u boku przystojnego Wojciecha Jeschke, niż w domowym zaciszu. Nie wiadomo ile prawdy jest w tych doniesieniach, bowiem Michał milczy jak zaklęty. Chociaż artysta nie komentuje swojego kolejnego rozwodu, to chętnie pokazuje się w towarzystwie nowej ślicznotki.

Internauci przecierali oczy z niedowierzania, gdy wczoraj Michał na swoim Instastory opublikował zdjęcie w towarzystwie znacznie młodszej od siebie seksbomby. Portal Pikio spekuluje, że nieznana fanom artysty kobieta być może jest jego nowym obiektem westchnień, na co wskazywałby dodający pikanterii podpis dołączony do zdjęcia, które seksowna brunetka opublikowała w internecie:

Nie obchodzi mnie co o mnie myślisz, ja nie myślę o tobie wcale.

Fotografia Michała Wiśniewskiego z “nową partnerką” została usunięta z Instagrama po kilku godzinach. Mimo to screen wpisu wciąż krąży w sieci.

Kim jest Agnes?

O tajemniczej seksbombie ze zdjęcia wiemy tylko, że w sieci występuje pod pseudonimem Agnés, kocha luksusowy styl życia, ma śliczną córeczkę i przyjaźni się z polską Angeliną – Agnieszką Orzechowską.

Wierzycie, że para może mieć romans? A może Agnes jest jedynie fanką Michała?

Dominika Tajner-Wiśniewska ujawnia szokujące kulisy rozstania z Michałem. Kiedy Wiśniewski złożył pozew rozwodowy?

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski publicznie o kryzysie w małżeństwie! Jest o zdradach, kochankach i zmianach tatuaży [WIDEO]

Zapłakana Dominika Tajner-Wiśniewska wyjawiła szokujące kulisy rozpadu małżeństwa: „Jestem w rozsypce”Czy interesujesz się rodziną Michała Wiśniewskiego?

×