Szukaj

Koncert “Artyści przeciw nienawiści” bez Michała Szpaka! Dlaczego zrezygnował z występu?

Michał Szpak Artyści przeciw nienawiści

Koncert Artyści przeciw nienawiści bez Michała Szpaka

Michał Szpak jednak nie wystąpi w Łodzi podczas zapowiadanego koncertu Artyści przeciw nienawiści. Piosenkarz musiał odmówić ze względu na inne zobowiązania zawodowe.

27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się zapowiadany koncert Artyści przeciw nienawiści. Jest to wydarzenie za którego organizacją stoi Dorota Rabczewska, która wystosowała apel do gwiazd po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Piosenkarka prosiła o zjednoczenie się artystów w celu walki z hejtem.

Swój udział w wydarzeniu potwierdziło już ponad 100 wykonawców, m.in. Katarzyna Nosowska, Bajm, Natalia Kukulska, Budka Suflera, Patrycja Markowska, Maryla Rodowicz, Sławek Uniatowski, Michał Szpak, Cleo, Margaret, Ralph Kaminski, Mela Koteluk, Ian Rooth, Ewelina Lisowska, BOKKA, Grzegorz Hyży, Ania Karwan, Daria Zawiałow, Enej, Wilki, Stanisław Karpiel-Bułecka, Gosia Andrzejewicz, Kasia Cerekwicka, Dawid Kwiatkowski i Justyna Steczkowska.

Na scenie miał zaśpiewać swoje przeboje także Michał Szpak, który szybko poparł akcję charytatywną. Niestety już wiadomo, że kolorowy ptak polskiej sceny nie pojawi się w Łodzi. W dniu, w którym artyści wystąpią w Atlas Arena, Michał będzie w Tajlandii, gdzie weźmie udział w zaplanowanym jeszcze w ubiegłym roku koncercie Eska odwołuje zimę.

Żałujecie?

Fanki Michała Szpaka w ekstazie! Zaserwował im zmysłową rozbieraną sesję! Tak kończy swoją trasę koncertową

Edyta Górniak wystąpiłaby na koncercie „Artyści przeciw nienawiści” tylko pod jednym warunkiem. Doda nie spełniła go [WIDEO]

Z trudem rozpoznaliśmy Michała Szpaka na lotnisku! Bez scenicznych ciuchów i fryzury to zupełnie inny człowiek!


Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?

×