Szukaj

Warto było czekać! Michał Szpak w końcu pokazał swoją wielką metamorfozę! Pokazał na co go stać!

Michał Szpak przefarbował włosy na zielono

Michał Szpak przefarbował pasma włosów na zielono

Michał Szpak od początku swojej kariery intryguje i zmysłowo kokietuje publiczność nie tylko ciekawym repertuarem, ale przede wszystkim wyrazistym wizerunkiem. Oprócz odjechanych stylizacji, wokalista uwodzi swoich wielbicieli przepięknymi włosami i nieodłącznym mrocznym manikiurem. Ostatnio Michał postanowił zaszaleć i zafundował sobie wielką zmianę na głowie.

Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca zmiana na głowie gwiazdora

W czwartek na Instagramie Szpaka pojawiła się seria zdjęć z wizyty w salonie fryzjerskim. Efekt końcowy do dzisiaj był utrzymywany w tajemnicy. Na początku Michał pokazał zdjęcie, na którym jego włosy sprawiały wrażenie nieco krótszych. Okazuje się jednak, że zamiast stanowczego cięcia, autor hitu Don’t Poison Your Heart postanowił przefarbować kilka pasemek na neonową zieleń. Nie bez powodu wybrał akurat ten kolor.

Ostatnia płyta Szpaka Dreamer, która sprzedaje się jak ciepluteńkie bułeczki i jest aktualnie numerem jeden na liście najchętniej kupowanych, została okraszono czarno-białymi zdjęciami z zieloną poświatą. Najwyraźniej modny w tym sezonie kolor przypadł Michałowi do gustu do tego stopnia, że zdecydował się przenieść go na swoje włosy.

Efekt jest zjawiskowy i idealnie wpisuje się w klimat rozpoczętej 13 października w Bydgoszczy trasy Dreamer Tour, z którą Szpak zawita także poza granice Polski – do Chicago, Nowego Jorku i Wiednia. Artysta zdradził także, że w planach ma koncerty w Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Jak oceniacie nową fryzurę Michała? Jest szał?

Nowa fryzura Michała Szpaka największym hitem „The Voice”! Zaszalał bardziej niż w finale „X-Factora”!

Michał Szpak na swojej studniówce wyglądał jak z innej planety! Kompletnie odleciał!

Michał Szpak i Mateusz Maga ubrali się identycznie w tym samym czasie! Wyglądali jak bracia!

Michał Szpak wspomina mamę. Po jej śmierci stał się inną osobą. Łzy płyną po policzkach

ODWAŻNIE! Michał Szpak ostro zbojkotował kandydata na prezydenta! Ośmieszył go do granic możliwości!


Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?

×