Szukaj

Michał Szpak paraduje z luksusową torebką za… 25 tysięcy złotych. Wieniawa i Rozenek padną z zazdrości na jej widok

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak jest znany z zamiłowania do nietypowych strojów, także bardzo wyszukanych dodatków. Wokalistka właśnie pochwalił się, że ma w swojej kolekcji bardzo luksusową torebkę.

Michał Szpak od kiedy pojawił się w programie X-Factor, nie daje o sobie zapomnieć. Był dla jury wielkim zaskoczeniem, a jednocześnie objawieniem. Wykonaniem piosenki Dziwny jest ten świat z repertuaru Czesława Niemena, wywołał owacje na stojąco. Chociaż programu nie udało mu się wygrać, to nie przeszkodziło mu w zrobieniu ogromnej kariery.

Gwiazdor oprócz świetnego głosu jest również znany ze swojej wielkiej charyzmy i oryginalnego wizerunku scenicznego. Michał od dziecka lubił się wyróżniać i być w centrum uwagi. Swój indywidualizm i barwną osobowość wyrażał między innymi strojem, oraz makijażem. Nie bez powodu jest nazywany barwnym ptakiem polskiego show-biznesu. Artysta przyzwyczaił wszystkich do tego, że nie tylko na scenie towarzyszy mu odważny wizerunek. Nawet jego codzienne stylizacje są szczegółowo dopracowane i zawsze tworzą bardzo spójną całość. Nie boi się szokować, więc buty na wysokim obcasie, czy kolorowy manicure nie stanowią dla niego żadnego problemu.

Michał Szpak z luksusową torebką

Michał uwielbia definiować swoją osobę strojem i nie boi się nawet odważnych rozwiązań. Gwiazdor nie boi się eksperymentować z modą, a opnie na temat jego stylu, są dosyć podzielone. Na pewno obok jego wizerunku nie można przejść obojętnie, a wszystkie jego kreacje długo zapadają w pamięć. Właśnie na swoim instastory pochwalił się swoją nową torebką. Jest to dosyć luksusowy model, z którym często są widywane także inne polskie gwiazdy.

Torebka marki Louis Vuitton to bardzo luksusowy wydatek. Cena różowego modelu ze złotym znakiem marki, który zaprezentował Michał, waha się pomiędzy 25-30 tysięcy złotych. Przypomnijmy, że z torebkami tej marki często widywane są także Małgosia Rozenek i Julia Wieniawa. Jednak nawet one nie mają w swojej kolekcji tak wyszukanego modelu.


Michał Szpak z torebką Louis Vuitton

Michał Szpak z torebką Louis Vuitton

Michał Szpak w The Voice of Poland 11

Michał Szpak w The Voice of Poland 11

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2020

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×