Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam dużo za dużo”. Ile dokładnie?
Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam dużo za dużo”. Ile dokładnie?

Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam...

Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił...

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]
Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna...

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska,...

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i córką. To jej ostatnie zdjęcia przed porodem
Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i córką. To jej ostatnie zdjęcia przed porodem

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i...

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze...

Dziś środa, 24.10.2018

Na to wyznanie czekali nie tylko fani Michała Szpaka! Po trzech latach wszystko stało się oczywiste

Michał Szpak nowa płytaData premiery nowej płyty Michała Szpaka

Choć Michał Szpak jeszcze niedawno zapowiadał, że jego nowy album pojawi się pod koniec maja, teraz okazuje się, że wierni fani będą musieli poczekać kolejne cztery miesiące. Kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej przesunął premierę krążka na 7 września. Wszystko wyszło na jaw, gdy odwiedził Dzień Dobry TVN!

Artysta wyjawił, że jego najnowszy krążek ukaże się dopiero 7 września, ale by osłodzić fanom oczekiwanie, dał popis swoich wokalnych umiejętności, premierowo wykonując utwór King of the Season, który będzie otwierał jego kolejną płytę. Szpak ma za sobą pracowite tygodnie – zjechał Stany Zjednoczone wzdłuż i wszerz, w towarzystwie ukochanej siostry, koncertując „po drugiej stronie sadzawki”. Finałowy koncert z cyklu Classica Tour odbył się w Chicago, gdzie został okrzyknięty koncertem dziesięciolecia wśród amerykańskiej Polonii.

Jaki będzie kolejny album Michała?

Na pewno będzie bardzo mocno klimatyczna. Na pewno będzie to płyta eklektyczna. Będą tam różne rodzaje muzyki, bo chodzi o gatunki oczywiście. Będzie trochę bluesa, będzie trochę jazzowej harmonii, będzie też trochę rockowej muzy. Myślę, że wiele osób znajdzie n tej płycie coś, co ich uwiedzie. Ja jestem jak do tej pory bardzo zadowolony z tego materiału – wyznał Michał w rozmowie z naszą reporterką, tuż po koncercie w warszawskim teatrze Roma.

Pozostaje tylko czekać!

Michał Szpak – King of the Season

Michał Szpak

Na scenie #DDTVN Michał Szpak wykonał utwór „King Of The Season”Więcej: https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/michal-szpak-king-of-the-season,260526.html

Opublikowany przez Dzień Dobry TVN 20 maja 2018

Płyty Michała Szpaka

Michał Szpak dotychczas wydał dwie płyty. Pierwsza ukazała się w 2011 roku, zaraz po jego udziale w programie X-Factor, w którym zajął 2. miejsce. Mini-album IX, wydany przez Universal Music Polska, był zapowiedzią materiału, który ostatecznie nie trafił do sprzedaży w pełnej wersji. Druga, i zarazem pierwsza długogrająca płyta Szpaka, ukazała się w 2015 roku. Krążek Byle być sobą (Sony Music Entertainment Poland) pokrył się platyną. To z niego pochodzą takie hity jak Color Of Your Life, Byle być sobą czy Rossanna.

W TVN-ie nie było Kingi Rusin, ale był Michał Szpak! Przed studiem zrobił wielkie show ze swoimi czerwonymi kozaczkami i rajstopami w roli głównej!

Michał Szpak jest spokrewniony z polską gwiazdą! Wiemy kim jest tajemniczy członek jego rodziny!

Michał Szpak w towarzystwie finalistek „Top Model” imprezował w USA! Spotkał się z amerykańskimi gwiazdami!Najlepsza piosenka Michała Szpaka to…

Komentarzy: 17


Kris | 13 czerwca 2018, 22:59

To geniusz wokalny szkoda że nie wszyscy mają taki słuch jak ja.


Michał | 24 maja 2018, 05:28

Prawdziwy talent.Zaśpiewa wszystko.


Gość | 23 maja 2018, 12:50

Do nie trawię: rozumiem cię 🙂 ale ten nowy utwór serio fajny


maks | 23 maja 2018, 11:36

Szpak świadomie i knsekwentnie podchodzi do swojej kariery. Idąc tak dalej wróże mu , że zajdzie daleko – bo jak nie on to kto ? Głos i talent ma wyjątkowy.


meg | 23 maja 2018, 11:33

Czekam z niecierpliwością. Na razie delektuję się nową piosenką , poziom światowy . Michał wewnątrz i zewnątrz fantastyczny facet , a głos to petarda.


Nie fan | 23 maja 2018, 08:34

Heh… tym,którzy twierdzą,że MS nie ma głosu i jego utwory są beznadziejne,proponuję zbadanie słuchu! Wydawanie takich opinii jednoznacznie określa poziom intelektualny osoby opiniującej. Stylizacje MS nie muszą się podobać,ale talent nawet laik łatwo dostrzega.


nie trawię | 23 maja 2018, 05:58

BEZNADZIEJA z wyglądu, zachowania i jego piosenek…


Gośćk | 23 maja 2018, 00:30

do gwiazdeczki i goscia uważaj trollu pedalski bo pękniesz z zazdrości, jesteś na tyle debilny ze go nienawidzisz, a wchodzisz na strony poświęcone jemu, tracisz w ten sposób energię życiową i za chwilę zdechniesz.


Gość | 22 maja 2018, 22:46

Jego sluchaja tylko PEDAŁY


Gwiazdeczka | 22 maja 2018, 22:30

Muł i wodorosty. Ten facio jest beznadziejny i jego pioseneczki też. Wypromowany przez stację telewizyjną w beznadziejnym programie.


Anna | 22 maja 2018, 18:59

Nową płytę promował już singiel Don’t poison your heart,a King of the season to drugi singiel z nowej płyty. Oba rewelacyjne. Nie mogę się doczekać już płyty.


Gość | 22 maja 2018, 18:50

do „Gość spokojny”, cały czas Michał mówił o kwietniu lub maju, nigdy nie wspomniał o jesieni, po co tak zmyślać i od kiedy to płyty wydaje sie jesienią, nie znasz sie „gosciu” niedokładnie słyszałeś i po co sie pienisz. On przyłożył sie do pracy, mimo takiego nawału, a kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy to osoby trzecie , nigdy nie on. Ważne żeby wreszcie wydali ta płytę.


Gość | 22 maja 2018, 18:04

On jest pijany!


Gość spokojny | 22 maja 2018, 18:01

Może i jest trochę nieścisłości w artykule o Michale ,ale ja się nawet cieszę,że zjechał Stany Zjednoczone.Chociaż wiemy ,że był tylko w Chicago.Może to prorocze i teraz dopiero się zacznie Jego trasa ,dawno zapowiadana bo po Eurowizji..I po co się tak pienić? Pani poniżej dramatyzuje,przecież to Portal plotkarski,na luziku ,piszą ogólnie, nic Michałowi nie umniejszyli raczej dodali. Po co ten ton rozliczający ? zrzuty? Co do terminu wydania płyty już w wywiadzie z miesiąc temu wspominał ,że może być dopiero jesienią.No na pewno chciałby ,żeby to było szybciej i fani też ale cóż,widocznie tak to długo trwa.Większość płyt ukazuje się jesienią.Poczekamy ciesząc się Jego piosenkami już udostępnionymi ,trochę Sopot, potem Voice i nadejdzie jesień.


Gość | 22 maja 2018, 17:16

Właśnie robię zrzut z ekranu – ile tu przekłamań w tym artykule. Michał co najwyżej może nagrać piosenki, ale produkcja krążka to nie jego sprawa i o przesunięciu terminu on nie może decydować tylko wytwórnia- kompletne bzdury piszecie. Nie minęło jeszcze trzy lata i Michał nie jeździł po Stanach wzdłuż i wszerz, należało by byc rzetelnym dziennikarzem jezeli chce sie pracować w mediach. Jedynie zgodze sie z tym że nie wydano wszystkich jego piosenek nagranych jeszcze po X factor.


Gość | 22 maja 2018, 16:55

Jezeli tak to wyglada to sony music poland FUCK YOURSELVES


Gość | 22 maja 2018, 16:49

Pani redaktor Elwiro Szczepańska, to nie Michał „przesunął premierę krążka na 7 września” tylko wytwórnia logika sie kłania, Michał nagrał wszystko przed koncertem w USA o czym wszyscy wiedzą, po powrocie zrobił sesję na okładkę do płyty, ale niestety Michał sam nie wytłoczy płyty, to sprawa wytwórni, która dała mu podstawy do tego
aby mówił o majowej premierze. Czy teraz próbujecie wyszczególniając tłustym drukiem zwalać na Michała to co nie jest jego winą, przecież jemu samemu zależało aby płyta pojawiła sie jak najszybciej. Gdzie tu sens i logika. Samo to że zaspiewał nowa piosenkę z płyty, bez wcześniejszego umieszczenia na you tube chocby wersji audio, bez umieszczenia na Spotify, świadczy dobitnie o jednym braku zaangażowania wytwórni, nigdy wcześniej taka sytuacja nie miała miejsca najpierw publikuje się singiel w sieci, a potem dopiero jest promocja na żywo. O umieszczeniu na kanale yt decyduje wytwórnia nie Michał, trochę sie na tym znam, więc nie wciskajcie nam głupot. Wstyd dla wytwórni mieć takiego artystę i tak postępować. A teraz ” print screen” bo podobno lubicie usuwać komentarze.


Dodaj komentarz
×