Michał Szpak wreszcie pokazał swoją drugą połówkę! Intymne zdjęcie pary wskazuje na początek gorącego romansu!

Michał Szpak związek dziewczyna

Michał Szpak związek dziewczyna

Michał Szpak i Paulina Biernat są parą? Piosenkarz opublikował namiętne i zarazem bardzo intymne zdjęcie ze swoją partnerką z Tańca z gwiazdami. Czy łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń?

Michał Szpak w krótkim czasie osiągnął niebywały sukces. Wydał dwie świetnie sprzedające się płyty, regularnie koncertuje, wygrywa nagrody na wszystkich konkursach, w których bierze udział, a do tego może pochwalić się rzeszą wiernych fanów. Wydaje się, że do pełni szczęścia brakuje mu tylko jednego – miłości. Gwiazdor niechętnie odpowiada na pytania o swój związek, zatem nie wiemy, czy udało się mu odnaleźć drugą połówkę.

Szpak często łączony jest z Pauliną Biernat. Od kiedy jako para wzięli udział w Tańcu z gwiazdami, pojawiły się spekulacje na temat ich rzekomego romansu. Żadna ze stron nigdy nie zdementowała plotek, wręcz przeciwnie – oboje dzielili się coraz to bardziej romantycznymi wspólnymi historiami:

Głupot, których razem popełniliśmy było dużo począwszy od uciekania z hoteli, skakaliśmy na bungee. Wszystkie pieniądze, które mieliśmy przeznaczone na wakacje zostały utopione, bo Paulina stwierdziła, że chce iść na plażę wykutą w skale, po czym przyszła większa fala i Paula niestety nie zdążyła zanurkować, a i tak było cudnie. Pomagamy sobie i chodzimy na swoje występy (…) W najważniejszych momentach zawsze jesteśmy razem. Wydaje mi się, że my znamy swoje prawdziwe twarze, których nie zna nikt – przyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

Zarówno Paulina, jak i Michał podkreślali jednak, że łączy ich zażyła przyjacielska relacja. A jak wiadomo, od przyjaźni do miłości tylko jeden krok, który być może właśnie nastąpił…

Michał Szpak i Paulina Biernat są parą?

Michał opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym czule ściska siedzącą mu na kolanach Paulinę. Tancerka sprawia wrażenie nieco zawstydzonej. Oboje trzymają w dłoniach szklanki z drinkami, które być może dodały im nieco śmiałości, a już na pewno odwagi do umieszczenia tak sugestywnej fotografii w serwisach społecznościowych, które z wypiekami na twarzy śledzą nie tylko wielbicielki Szpaka, ale też przedstawiciele kolorowej prasy i serwisów plotkarskich.

W opisie dołączonym do zdjęcia Michał zdradził jedynie, że wraz ze swoją drugą połówką jest bez makijażu. Wciąż zatem nie więc odpowiedzi na pytanie, czy piosenkarz wreszcie oficjalnie pokazał swoją dziewczynę. Jak myślicie?

View this post on Instagram

#nomakeup

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

Michał Szpak o relacji z Pauliną Biernat w 2016 roku:

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej relacji z Pawłem! Nikt nie wiedział, że są aż tak blisko! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak jest zakochany! Pierwszy raz opowiedział o swojej nowej miłości: “To był właśnie ten strzał” [WIDEO]


Michał Szpak i Paulina Biernat są parą?

Michał Szpak i Paulina Biernat są parą?

Michał Szpak ma dziewczynę?

Michał Szpak ma dziewczynę?

Michał Szpak wtulony do Pauliny Biernat

Michał Szpak wtulony do Pauliny Biernat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×