Szukaj

Michał Szpak wzruszył się widokiem matki z córką na wakacjach. Wszystko nagrał i wrzucił do sieci

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak odpoczywa na wakacjach, które co jakiś czas pokazuje w sieci. Sytuacja na plaży bardzo go wzruszyła, o czym poinformował na Instagramie. 

Michał Szpak pierwsze kroki w show-biznesie stawiał w 2011 roku. Właśnie wtedy zgłosił się do programu X-Factorw którym świetnie sobie radził. Przez kolejne odcinki czarował jurorów i widzów swoim talentem. Chociaż show nie wygrał, otworzyło mu ono drzwi do wielkiej kariery. Wystarczyło mu cztery lata, by stać się jedną z najbarwniejszych polskich gwiazd. Pozycję na polskiej scenie ugruntował mu występ na Eurowizji, na której w 2016 roku zajął 8. miejsce.

Szpak zachwyca nie tylko głosem, ale także kreatywnymi stylizacjami. Stawia na odważne kolory i nieoczywiste połączenia. Nie są mu obce buty na obcasie i ubrania odsłaniające sporo ciała. Dobiera do nich makijaż i szalone fryzury. Z reguły prezentuje się fenomenalnie.

Michał Szpak wzruszył się widokiem mamy z córką na wakacjach

W 2015 roku Szpak przeżył tragedię. Stracił ukochaną mamę, która zmarła po długiej i ciężkiej chorobie. Artysta bardzo to przeżył. Jego rodzicielka była najważniejszą osobą w jego życiu. Była dla niego inspiracją, która wpoiła mu najważniejsze zasady:

Gdyby była złym rodzicem, mógłbym się od tego szybko odciąć. Mama pozostała dla mnie wielką inspiracją. Była, jest i będzie najważniejszą kobietą w moim życiu. I nic tego nie zmieni. Przekazali mi z tatą bardzo dużo wartości. Na pewno jestem uparty jak ona – komentował w rozmowie z Vivą!.

Mama artysty przez wiele lat mieszkała za granicą. Wyjechała do Włoch za pracą, gdy Michał miał zaledwie 10 lat. Muzykiem i jego rodzeństwem wówczas opiekował się ojciec. Po śmierci matki sporo zmieniło się w życiu artysty:

To było jak odcięcie pępowiny. Nagle zmieniło się całe moje życie. Przez to, że wiele lat mieszkała za granicą, wydaje mi się, że ona nadal tam jest. Mam wrażenie, że w każdej chwili mogę wsiąść w samolot i ją odwiedzić. Później uświadamiam sobie, że jej po prostu nie ma.

Michał Szpak aktualnie odpoczywa na zagranicznych wakacjach i ładuje akumulatory do dalszego działania. Prezentuje fanom zdjęcia, na których odsłania sporo ciała. Tak jak niedawno, gdy pochwalił się umięśnionym ciałem.

W social mediach podzielił się też wzruszającym widokiem, który zapamięta na zawsze. Pokazał mamę i córkę, które stoją przytulone do siebie na plaży. Kołyszą się w rytm muzyki, nie szczędzą sobie miłych gestów. Szpak zarejestrował tę sytuację i pokazał ją na Instastory. Dołączył krótki komentarz:

Ten widok matki z córką zapamiętam już na zawsze – podkreślił Michał Szpak na nagraniu.

Michał Szpak pokazał wzruszający widok

Trzeba przyznać, że wideo, którym artysta podzielił się z fanami, jest poruszające.


Michał Szpak pokazał wzruszający widok

Michał Szpak pokazał wzruszający widok

Michał Szpak pokazał wzruszający widok

Michał Szpak pokazał wzruszający widok

Michał Szpak na plaży

Michał Szpak na plaży

Dodaj komentarz

 • okularnica pisze:

  Michał to wspaniały człowiek, obdarzony wielką wrażliwością, empatią, ogromną charyzmą. Jedny artysta, wokalista, którego uwielbiam słuchać i oglądać, bo to szalenie atrakcyjny mężczyzna, bardzo urodziwy i świetnie wyrzeźbiony. Brawo. Uwielbiam Szpaczka.

 • Gość pisze:

  Szpak, bardzo cię lubię i twoje wypowiedzi w voice od Poland, pięknie śpiewasz i lubię twoje stroje

 • Gość Maria pisze:

  mam wnuka , który jest tak podobny do Michała ,prawie identyczni . Jak patrzę na mojego wnuka ,to tak jakby na Michała i też jest wspaniały.

 • GośćTeresa G. pisze:

  Glos Michała to balsam dla duszy
  Zycze dalszych sukcesow

 • Gość joleczka pisze:

  Podpisuję się pod tymi komentarzami.j

 • Baśka pisze:

  Piękny głos, wysoka kultura i niebywała
  oryginalnosc

 • GośćMarianna pisze:

  Bardzo lubię Jak śpiewa Michał Szpak życzę dalszych sukcesów dla Michała pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Lubię słuchać głosu Pana Michala,jego muzyka jest jak dobry lek na całe zło,które jest wokół Nas.

 • Gość pisze:

  Bardzo lubię.jego piosenki i jak śpiewa.A śpiewa tak pięknie jak nikt.w.Polsce.Mnie nie obchodzi jego wygląd i strój tylko jego śpiew,jego piękna wypowiedźż o uczestniku programu.Nikogo nie obraża tylko podkreśla wartość śpiewu każdego uczestnika

 • Gość pisze:

  Mam 61 lat ale bardzo lubię Michała mąż nie i kłócimy się z tego powodu. Zawsze mu mòwię słuchaj jak śpiewa nie patrz jak wygląda i jest ubrany i jakie ma serce. Pozdrawiam i tak trzymaj kochany chłopcze.

  • okularnica pisze:

   Brawo i prosze tak trzymać! Głos zjawiskowy , emocje z jakimi śpiewa są niepowtarzalne, śpiewa całą duszą.

 • Anka pisze:

  Życzę dużo zdrowia Panu Michałowi i szczęścia

 • Maria pisze:

  Kocham, kocham, kocham…

 • Gość pisze:

  Bardzo zdolny i bardzo wyjątkowy chłopak z tego Michała. Czekamy z utęsknieniem na Jego koncerty.

 • Teresa pisze:

  Mam 66 lat , uwielbiam słuchać pięknego głosu pana Szpaka, chłopak jest nieprzeciętnie utalentowany,podziwiam.

 • Jolanta Andrsen wśród lasow pisze:

  Drogi Michale Jesteś Fenomenem w moich oczach a w moich uszach Twój głos jest który jest jak głos Anioła z wielkim sercem…
  Często ból nie daje zasnac. Wtedy włączam Ciebie i slucham z upojeniem aż zasnę.
  Życzę Ci wszystkiego o czym tylko marzysz…

 • Gośćaga pisze:

  Moja wnuczka 11letnia kocha pana głos i muzykę, ja mam 67 lat kocham pana I pana przepiękny głos,jest Pan młodym człowiekiem o wielkim sercu!! Pozdrawiam…..babcia ☺

 • GośćZosia ze Szczecina pisze:

  Pan Michal to spoko gosc .Wielki szacun .Pozdrowionka.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×