Szukaj

Imponujące! Michał Szpak z zawodu jest nie tylko muzykiem! Jakie ma wykształcenie?

Michał Szpak wykształcenie

Jakie wykształcenie ma Michał Szpak?

Michał Szpak w krótkim czasie wspiął się na wyżyny nieopisanej popularności w Polsce. 28-letni piosenkarz pojawił się nagle w show X-Factor. Na scenie wówczas stanął młody chłopak w długich włosach, w dziwnym ubraniu, krnąbrny, pewny siebie, z pomalowanymi na czarno paznokciami. Ten obraz wywołał początkowo śmiech wśród publiczności. Na szczęście Michał obronił się na scenie, swoim wykonaniem piosenki konkursowej porwał publiczność oraz jurorów.

Obecnie Michał Szpak jest na szczycie, nagrywa płyty, koncertuje po całym kraju wypełniając po brzegi sale swoimi fanami. Okazuje się jednak, że Michał nie ma wykształcenia muzycznego. Jego biografia zdradza, że uczęszczał przez rok do liceum w Zespole Szkół w Jaśle, następnie przeniósł się do Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kołaczycach.

O dalszej edukacji Michała inne źródła podają, że zdolny młodzieniec ukończył 5-letnie studia na SWPS w Warszawie na wydziale Psychologii! Ostatecznie Michał wybrał jednak inną drogę życiową, która z zawodem psychologii nie ma nic wspólnego. Z pewnością Szpak jako psycholog przyjmujący pacjentów w prywatnym gabinecie mógłby być mało wiarygodny. Wokalista jest bowiem osobowością kontrowersyjną, swoim wyglądem odróżnia się od innych, a psycholog z czarnymi paznokciami dla zagubionych dusz autorytetem raczej nie jest.

Na szczęście Michał jako muzyk spełnia się znakomicie. Jest wspaniałym kolorowym ptakiem polskiej sceny muzycznej. Wśród młodych artystów Michał nie ma sobie równych.

Czasami wykształcenie polskich gwiazd może zaskakiwać.

Siostra Michała Szpaka kocha odjechane kreacje! Ostatniej sukienki może jej pozazdrościć stylowa Justyna Steczkowska!

Michał Szpak po raz pierwszy bez manicure! Zaskakujący widok

Co on ściska między nogami?! Michał Szpak na okładce luksusowego pisma. Jest kontrowersyjnie!


Michał Szpak – występ w finale The Voice 9

Michał Szpak – występ w finale The Voice 9

Michał Szpak – występ w finale The Voice 9

Michał Szpak – występ w finale The Voice 9

Michał Szpak – finał The Voice of Poland 9

Michał Szpak – finał The Voice of Poland 9

Dodaj komentarz

 • Gośćnm,./ pisze:

  nie wiem jak wy, ale ja powiem jedno, ze te dlugie wlosy, ta jego stylizacja nawet z tymi pomalowanymi paznokciami wszystko pasuje wyglada jak kobieta jak by zgolil brode, ale i tak jest swietny przystojnym facetem

 • Gość pisze:

  to niech zrobi trzeci z psychiatrii to się przyda, razem z dziennikarzynami, i komentującymi bo już tych kłamstw czytać się nie da

 • Sava pisze:

  Szpak ma dwa fakultety! Studiował równolegle psychologię i filozofię. Oba kierunki skończył z wyróżnieniem.

 • Gość pisze:

  Jak nie skończył studiów? Skończył i to z wyróżnieniem.Jest zdolnym Szpaczkiem i możemy być dumni, że mamy tak utalentowanego piosenkarza.

 • Gość pisze:

  Nie ukończył studiów i nie jest psychologiem, to kolejna manipulacja, macie ludzi za idiotów ?

 • Ewa pisze:

  Lubię jego piosenki

 • Gość pisze:

  Czy to wtedy podczas studiowania zapoznał się i zafascynował sztuką manipulacji, którą na nas teraz stosuje?

 • carlos pisze:

  Zboczency podpisuja cyrografy i kariera gotowa.

 • Gość123 pisze:

  Może zamiast pisać nieprawdę zweryfikujcie wiadomości na nim je upublicznienie pseudo_dziennikarzyny

 • Gość99 pisze:

  No właśnie sam mówił,że studiował psychologię 1,5 roku i przerwał z nadmiaru obowiązków ,wyjazdów.Nie mógł tego pogodzić.Nawet ta wiedza zdobyta jest mu na pewno pomocna na co dzień.Ale Jastrząb Post musi zwabić internautów chwytliwym tytułem.Z drugiej strony bardzo mnie cieszy ,że piszą o nim jest po psychologi ,przynajmniej to podnosi jego prestiż.Tak więc przyjmijmy ,że jest psychologiem,może przestaną się jego czepiać złośliwcy.

 • GdzieWesele.pl pisze:

  Bardzo ciekawa pasja poza muzyką oczywiście.

 • Lula pisze:

  Michał Gość sto razy. mówił !że studiował psychologię ,że to jego ulubiony kierunek ale studia przerwał na drugim roku,bo nie mógł ich pogodzć z działalnością muzyczną. Chyba wszyscy to wiedzą,łącznie z wami

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×