Szukaj

Michał Szpak narobił dymu w The Voice! Ubrał się tak, że fani martwią się o jego przyszłość. Kłaniamy się za odwagę!

Michał Szpak wspiera LGBT

Michał Szpak wspiera LGBT

Michał Szpak ponownie dał wyraz swoim poglądom. Nie ma żadnych oporów, żeby otwarcie i dosadnie głosić to, w co wierzy. Ostatnio często wspiera środowiska LGBT. Tym razem zrobił to w TVP.

Już we wrześniu rozpocznie się 11. edycja programu The Voice of Poland. Jest to show, które cieszy się niemałą popularnością i pozwoliło zaistnieć wielu utalentowanym ludziom.  Niewątpliwą jego atrakcją są również trenerzy, którzy zasiadają na słynnych już obracanych fotelach. Tym razem będziemy mogli podziwiać Tomsona i Barona, debiutującą Urszulę Dudziak, a także Edytę Górniak i Michała Szpaka, na których to współpracę już wszyscy nie mogą się doczekać, zacierając ręce.

Michał już wzbudził kontrowersje, pojawiając się na nagraniu w ubraniu, którym ewidentnie demonstruje wsparcie dla środowisk LGBT.

Michał Szpak wspiera LGBT w TVP

Michał Szpak jest mocno zaangażowany we wsparcie środowisk LGBT. Niejednokrotnie dawał temu wyraz. Włączył się do dyskusji na temat praw mniejszości seksualnych i nagrał utwór Zanim z Basią Wrońską, który trafił na składankę Music 4 Queers & Queens. Płyta została wydana przez wytwórnię Kayax, która nawiązała kontakt z Paradą Równości. Znaleźli się na niej polscy artyści, którzy chcieli wyrazić swoje poparcie dla postulatów społeczności LGBTQIA.

Żyjemy w jednym z najbardziej homofobicznych krajów w Europie, podczas gdy inne państwa uznają równość wszystkich niezależnie od rasy, wyznania, orientacji czy przynależności do jakiejkolwiek grupy. Mam nadzieję, że ten projekt będzie wsparciem dla wolności. To jest niezwykle ciekawa sytuacja i dowód na to, że jeśli się tylko chce i jest się zdecydowanym, to nie ma rzeczy niemożliwych – napisał Michał w materiale promującym płytę.

Na jego profilach społecznościowych też nie brakuje słów wsparcia, a Michał nie ma problemu, żeby nosić także symbol LGBT, czyli tęczę. Właśnie po raz kolejny dał wyraz swoim poglądom i na nagraniu The Voice pojawił się w różnej marynarce ozdobionej kolorową aplikacją. Nie można mieć wątpliwości, że to następny gest solidarności artysty z dyskryminowanymi mniejszościami seksualnymi.

View this post on Instagram

#MichalSzpak wspiera #LGBT na antenie #TVP 🙌🏼 Piękny gest solidarności artysty z mniejszością seksualną 🏳️‍🌈

A post shared by JastrzabPost.pl 🦅 (@jastrzabpost.pl) on

Wielu docenia zaangażowanie tego popularnego w Polsce wokalisty. Jedna z fanek zdziwiła się jednak, że TVP pozwoliło na tak otwarte demonstrowanie swoich poglądów.

I go nie wycieli. Szok.

Kolejna edycja The Voice zapowiada się naprawdę interesująco. Już nie możemy się doczekać.


Michał Szpak wspiera LGBT

Michał Szpak wspiera LGBT

Michał Szpak wspiera LGBT

Michał Szpak wspiera LGBT

Michał Szpak wspiera LGBT

Michał Szpak wspiera LGBT

Dodaj komentarz

 • Lilka pisze:

  Fajna ta różowa kurteczka .Ojej ! dwa małe symbole kilka pasków kolorowych i taki krzyk jakby nie wiem co się stało.A kiedyś nosił adiddasy z gumką w paski kolorowe.Nikt nawet nie zauważył.Przez ta histerie na temat tęczy to ja sie boję cokolwiek kupić z paskami kolorowymi.Szalik,brelok ,bluzka.Komuś zalezy żeby był taki krzyk o symbole?.Nie i TVP też go nie wyrzuci.Bo na razie zapraszają każdego do programów,na festiwale..przykładem Piasek….

 • Gość ja pisze:

  Przecież ta flaga jest do góry nogami !!!

 • Belph pisze:

  Rozchwiany emocjonalnie człowiek jest dla was autorytetem, dowodem jego odwagi jest to że ubrał kolorowa szmate, kiedyś dowodem odwagi było jak ktoś komuś uratował życie, no ale jakie czasy tacy bohaterowie.

 • Gość pisze:

  A niech sobie na czole nawet namaluje barwy tęczowe .

 • Monika Ars Rottis Kennel pisze:

  Każdy z nas ma prawo do wyrażania seoich poglądów. Nie widzę w tym nic dziwnego.
  Polska to kraj demokratyczny, więc można się ubrać jak się chce i pokazać swoją solidarność. Brawo Michał

 • Krysia Kć pisze:

  Michał jesteś super odwaznym facetem Taki bądź zawsze takiego Cię kochamy

 • eva pisze:

  Gratuluję odwagi Michał. Jestem z Tobą

 • Mariola pisze:

  Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania i poglądów bez względu na miejsce w jakim tego dokonuje. Czyż nie mamy demokracji, wolności słowa? Chyba nie skoro tak media nagłaśniają to zdarzenie. Przecież to powinna być normalna rzecz. Czy obowiązują nas wyznaczone miejsca do własnego zachowania? O co ten szum. Polska to dziwny kraj, niby wolny ale ludzie sami się ograniczają w swych wyznaniach. Czasy zaborów się skończyły. Pozdrawiam

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×