Szukaj

Michał Szpak trafił do szpitala! Jest pod aparatem tlenowym! Nie wygląda to dobrze

Michał Szpak w szpitalu

Michała Szpak wylądował w szpitalu

Dla fanów talentu młodego wokalisty, Michała Szpaka, mamy niepokojące wieści. Artysta niedawno ruszył w wielką trasę koncertową, promującą jego najnowszy album. Na to wydarzenie czekały tłumy wielbicieli, którzy do ostatniego miejsca wypełniają sale koncertowe. Niestety okazało się, że Michał w ostatnim czasie lekko się przeforsował. Na skutek dolegliwości zdrowotnych wokalista był zmuszony zjawić się w szpitalu.

Na profilu Michała pojawiła się wielce niepokojąca fotka, na której widzimy gwiazdę hitu Rainbow w szpitalu, podłączonego do aparatu tlenowego. Dokładnie nie wiemy co się stało, możemy się jedynie domyślać, że Michał jest osłabiony i wymaga natychmiastowej regeneracji.

Zdjęcie w aparacie tlenowym budzi wielkie obawy, czy to symptomy czegoś poważnego? Czy Michał będzie w stanie zagrać kolejne planowane koncerty? Miejmy jednak nadzieję, że to nic poważnego, polscy medycy odpowiednio fachowo zajmą się młodym gwiazdorem, który po kilku zabiegach wzmacniających wyjdzie ze szpitala jak nowy.

Michałowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

TVP nie ma dobrych wieści dla fanów Michała Szpaka. Pilna zmiana dotycząca „The Voice of Poland”

Fani zastygli z wrażenia, gdy Michał Szpak wyszedł na scenę. Jego wykonanie podbija internet [WIDEO]

Michał Szpak przyłapany podczas pocałunku z piękną blondynką! Czy to jest jego dziewczyna?


Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?

×