Szukaj

Michał Szpak w klubie zachowuje się bardzo specyficznie. Pokazał swoją zupełnie nieznaną twarz

Michał Szpak życie prywatne

Jak Michał Szpak zachowuje się w klubie?

Michał Szpak nie może narzekać na nudę, ale jeśli pojawia się w jego grafiku chwila wolnego, doskonale wie jak ją wykorzystać. W rozmowie z magazynem Gala Szpak wyjawił swoje sekrety, które mogą zaskoczyć nawet jego najwierniejszych fanów! Okazuje się, że Szpak to król parkietu.

O tanecznym talencie Michała mogliśmy przekonać się już kilka lat temu, gdy brał udział w Tańcu z gwiazdami. Choć nie wygrał Kryształowej Kuli, to zapisał się w pamięci widzów jako zdolny tancerz-amator, który na parkiecie czuje się jak ryba w wodzie. Nic dziwnego, że to właśnie w klubach z muzyką techno Szpak znajduje odskocznię od codziennych zmartwień:

Lubię imprezować, bo to jest dla nie odskocznia. Lubię muzykę techno. Powiem tak: jeśli imprezuję, to moja zabawa jest bardzo specyficzna, dlatego że w momencie, gdy wchodzę na parkiet, to z niego już nie schodzę. I z nikim wtedy nie rozmawiam. To jest dla mnie katharsis. Podobnie jak koncerty – każdą piosenką, którą wtedy śpiewam, bez względu na to, jaki ma przekaz, manifestuję dodatkowo to, co mnie boli.

Michał zaznacza, że jeśli zaczyna gwiazdorzyć, może liczyć na reprymendę ze strony najbliższych:

Mam rodzinę, mam też przyjaciół, o których wiem, że cokolwiek zrobię, co jest przegięciem, powiedzą: “Michał, co ty odwaliłeś”.

I jak tu go nie lubić? 🙂

Tak szokująco szczery nie był jeszcze nigdy. Michał Szpak pierwszy raz bardzo odważnie o relacjach z mężczyznami!

To oficjalne! Michał Szpak ma piosenkę na Eurowizję 2019! Tylko nam zdradził szczegóły [WIDEO]

Michał Szpak śmiga po Warszawie rowerem za 6 tysięcy złotych! Tak odjechanego pojazdu nie ma nawet Kuba Wojewódzki!


Czy Michał Szpak zostanie światową gwiazdą?

×