Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Michał Szpak zasiądzie w fotelu jurora w The Voice of Poland

Michał Szpak pożycza ciuchy od stylistki


Michał Szpak został jurorem w The Voice of Poland

Doskonałe wieści dla wszystkich fanek Michała Szpaka! Młody artysta, sam siebie określający mianem barwnego ptaka, dostał posadę jurora w kultowym talent-show The Voice of Poland. Zasiądzie w fotelu jurorskim obok samej Edyty Górniak!

Kto w „The Voice of Poland”? Edyta Górniak załatwiła fuchę wielkiej gwieździe!

Jak podają Wirtualne Media, Michał, który w zeszłym roku reprezentował Polskę na Eurowizji w Szwecji i wywalczył dla nas 8 miejsce ze swoim przebojem Color of your life został zatrudniony do roli jurora w The Voice of Poland. Choć dorobek artystyczny młodego wokalisty nie jest tak pokaźny jak ten, którym pochwalić może się Baron z Afromental czy Edyta Górniak, na pewno będzie doskonałym dodatkiem do jurorskiego składu. Zaledwie wczoraj wypuścił teledysk do piosenki Tic Tac Clock, a w komentarzach internauci już nazywają go „nadzieją” i „renesansem” na polskiej scenie muzycznej, decyzja producentów programu nie powinna więc nikogo dziwić.

Ósma edycja legendarnego już programu pojawi się na antenach jesienią. Właśnie trwają pre-castingi do show, podczas których wybierani są zawodnicy biorący udział w przesłuchaniach w ciemno. Casting z jurorami odbędą się w wakacje.

Podekscytowani? Myślimy, że Michał świetnie dogada się z młodymi wokalistami i może sporo ich nauczyć!

The Voice Kids: Znamy jury talent show dla dzieci

Michał Szpak - Tic Tac Clock

Michał Szpak jurorem w The Voice

Michał Szpak - Plejada 2017

Michał Szpak – Plejada 2017

 

Czy Michał Szpak powinien jeszcze raz wystąpić na Eurowizji?Komentarzy: 17


syleweq | 12 czerwca 2017, 15:13

To wspaniała informacja! Nie mogę w to uwierzyć! Tylko nie rozumiem jak on ogarnie te wszystkie koncerty, ale życzę mu powodzenia :-))


Gość gość | 10 czerwca 2017, 16:53

Mam nadzieję że da sobie radę jest młody silny więc wszystko może się udac.Mnóstwo koncertów nowa płyta i wiele innych planów do realizacji.No cóż jesli nie teraz to kiedy?Mam nadzieję że nowy krążek wyjdzie o czasie?Powodzenia życzę i zdrowia.


Gośćtys | 10 czerwca 2017, 11:24

nie wyobrazam sobie bojkotowicza opola zeby zasiadal w programie tvp2 za jurora


Gość DB | 9 czerwca 2017, 22:51

Wspaniała wiadomość Trzymam kciuki Trudno będzie to wszystko ogarnąć bo i nowa płyta i koncerty i festiwal na Białorusi Powodzenia Michałku wierzę że dasz radę


Gość | 9 czerwca 2017, 20:07

Michał no cóż zaczyna rozmieniać się na drobne. Wiadomo ktoś na nim nieźle zbija kasę. No ale cóż on może to tylko szoł. Kiedyś myślał , że zawojuje cały świat swoim „byle być sobą” niestety aby istnieć w tym świecie, który wybrał musi kręcić się tak jak inni. Życzę mu powodzenia ale i tak oglądałam ten program bez względu kto był jurorem. Chciałabym żeby jednak tworzył i się rozwijał a nie zajmował się cukrowaniem pod innych i publikę. Fajnie na niego patrzeć ale tym razem , nie.


Gość | 9 czerwca 2017, 20:02

Z całą sympatią do Michała wcale nie cieszę się , że zdecydował się na udział w tym programie jako juror. Niestety widać wszedł już w tryby tej szoł biznesu. Ale takie jest życie i ten świat który go wciąga jak ruchome piaski. Życzę mu powodzenia ale…


Gość | 9 czerwca 2017, 19:41

Świetna wiadomość . Trafny wybór . W końcu trochę świeżości i młodości w tym programie. Tylko zmienić płaczkę Górniak.


Gość | 9 czerwca 2017, 18:03

Występowanie dla propagandowej TVPiS to wstyd dla artystów . Dlatego tez większość,szanujących sie gwiazd,zbojkotowało tegoroczne Opole


Gość | 9 czerwca 2017, 16:56

aczkolwiek szkoda, że nadal tam będzie płaczliwa Edzia, ale plus ten, że może utrwali sobie jednak nazwisko Szpaka (bo najwyższa ku temu pora)


Gość | 9 czerwca 2017, 16:54

Najwyższa pora ! Jest szczery i sprawiedliwy, będzie świetnym jurorem. No i przyciągnie rzesze ludzi przed telewizory, gdyż nadal niezwykle skupia uwagę rzeszy fanów na sobie. Poza tym za dotychczasowe osiągnięcia po prostu powinien taką rolę pełnić. Co ciekawe, doceniany jest i za granicą, dostał zaproszenie na Białoruś na najważniejszy festiwal w tym kraju, Gratulacje Michał, oglądamy głównie z uwagi na Twój udział.


Gość | 9 czerwca 2017, 14:41

Po prostu pięęęęęęęęęęęęęęęęknie !


Gość | 9 czerwca 2017, 13:41

Michał sobie odpoczywa i bawi się w Szwecji a portale serwują nam news za newsem z nim w roli głównej.Ale takie wiadomości są wspaniałe.


Julia | 9 czerwca 2017, 13:34

Bardzo się cieszę. Z Michałem będzie ten program o wiele ciekawszy, to bardzo mądry chłopak z dużym poczuciem humoru.


Ula | 9 czerwca 2017, 12:59

Superrrr 🙂


Fanka | 9 czerwca 2017, 12:46

Patrzeć na takiego Jurora to sama przyjemność


GośćTYS | 9 czerwca 2017, 12:42

ZBOJKOTOWAL TVP OPOLE WIEC BYC JUROREM TERAZ TO, JUZ JEST MIALKE


Gość | 9 czerwca 2017, 12:21

Nie tylko fanki są zadowolone,ale fani też 🙂


Dodaj komentarz
×