Michał Szpak wystąpił w „Dzień Dobry TVN”. Wszyscy tylko patrzyli na nietypowy przybór, który dzierżył w dłoni

Michał Szpak w DDTVN

Michał Szpak w DDTVN

Michał Szpak pojawił się w Dzień Dobry TVN. Podzielił się tam z widzami pięknym wykonaniem. Pokaz urozmaicił zmysłowy taniec z dziwnym gadżetem.

Michał Szpak to zdolny muzyk. Jego kariera rozpoczęła się wraz z występem w  X-Factor. Wokalista oczarował tam słuchaczy od pierwszego wykonania. W kolejnych latach zasypał rynek muzyczny albumami i singlami. Jednocześnie szybko zaczął wzbudzać kontrowersje odważnymi kreacjami scenicznymi, przez które często wygląda niczym drag queen.

Takie zachowania Michała sprawiły, że fani zaczęli spekulować na temat jego orientacji. Wielu z nich zaczęło utożsamiać go ze społecznością LGBT. Sam wokalista nie komentował plotek. Zamiast tego raz na jakiś czas dodawał zdjęcia zarówno z przystojnymi mężczyznami, jak i pięknymi kobietami, co jeszcze bardziej podsycało spekulacje.

Wczoraj, dość nieoczekiwanie, napisał w social mediach o swojej przynależności do społeczności queer, co media odebrały jako coming out.

Queerowa istoto, te słowa queerujemy dla Ciebie. Ten świat, w którym żyjemy, to za mało. Za dużo w nim nakazów, restrykcji, przemocy, za dużo w nim tych, którzy nas nie znają, za mało w nim barw, czułości, rozkoszy. Nas w nim za mało. (…) Queerarchia to świat, w którym jesteś tym, kim pragniesz być. Queerarchia to świat wolny od stygmatu winy i piętna wstydu. Wolny od tego, co gorsze i lepsze. Świat, w którym możesz być tak męska, tak kobiecy, tak niebinarne, jak tylko jesteś w stanie to sobie wyobrazić. (…) I jeśli kiedykolwiek, queerowa istoto, poczujesz się sama, to pamiętaj: nigdy nie byłaś, nie jesteś i nie będziesz sama. Bo Queerarchia jest w Tobie! Queerarchia jest we mnie i w każdym, kto chce żyć jej prawem. (…) Bądź z nami, queerami – przekazał w internecie barwny artysta.

Niestety potem zdementował, by post był coming outem.

Jest to oda, która została wystosowana przez organizatora wydarzenia, w którym biorę udział jako juror. Życie miasta nie jest mi obojętne i każda forma wsparcia jest ważna. Miesiąc wolności. Gdybym chciał zrobić coming out, zrobiłbym to w bardziej spektakularny sposób – powiedział w rozmowie z „Pudelkiem”.

Michał Szpak w Dzień Dobry TVN. Jak się pokazał?

Później w social mediach gwiazdora rocka znalazł się kolejny wpis, sugerujący, że nietypowe wyznanie mogło być formą promocji jego nowego wideoklipu do piosenki 24na7.

Wokalista pojawił się dziś rano w Dzień Dobry TVNgdzie wykonał singiel na wizji. Zaśpiewał na ruchomym podeście. Cudowny występ urozmaicił zmysłowy taniec. Michał miał na sobie siatkowaną koszulkę, czarne spodnie  i białe kozaki. Sceniczny look dopełniał miecz, dzierżony przez muzyka przez cały pokaz. Nietypowy atrybut musiał przykuć uwagę widzów TVN.

Ujęcia z mini-koncertu są dostępne poniżej.


Michał Szpak pojawił się w Dzień Dobry TVN

Michał Szpak pojawił się w Dzień Dobry TVN

Michał Szpak pojawił się w Dzień Dobry TVN

Michał Szpak pojawił się w Dzień Dobry TVN

Michał Szpak pojawił się w Dzień Dobry TVN

Michał Szpak pojawił się w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×