Szukaj

Michał Szpak zmienił zawód! Gwiazdor wreszcie spełnił swoje wielkie marzenie! Jego nowa profesja wbije was w fotel!

Michał Szpak ma swój tramwaj

Michał Szpak został motorniczym! Pokazał swój własny tramwaj, którym jeździ po Wrocławiu. W ten sposób promuje koncert w ramach trasy Dreamer Tour.

Koncert Michała Szpaka we Wrocławiu

Michał Szpak uwielbia zaskakiwać swoich fanów szalonymi stylizacjami oraz genialnymi nowymi projektami. Obecnie przebojowy artysta promuje swój wspaniały cieplutki jeszcze album Dreamer, który bije rekordy sprzedaży. W ramach trasy koncertowej Michał dowiedza wiele polskich miast uszczęśliwiając swoimi pięknymi występami tysiące rozemocjonowanych fanów. Okazuje się, że muzyka nie jest jedyna pasją młodego artysty. Gwiazdor Eurowizji od lat miał wielkie marzenie, które wreszcie się spełniło.

Szpak został motorniczym! O tym sensacyjnym fakcie Michał poinformował swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na profilu piosenkarza pojawiły się genialne fotki, na których pozuje w tramwaju!

Dzisiaj spełniłem sobie moje małe marzonko i zostałem motorniczym. Oto mój tramwaj. Kto wsiada? Tym tramwajem mam nadzieję, że dowiozę was na swój koncert dzisiaj. Będzie magicznie, do zobaczenia – napisał Michał zachęcając swoich fanów do udziału w dzisiejszym koncercie we Wrocławiu.

Zatem już jesteśmy spokojni, Michał nie porzucił sceny, nadal będzie uszczęśliwiał polskich fanów swoim anielskim głosem i ekscentrycznym wyglądem. Internauci odetchnęli wiec z ulgą. Jest bowiem szansa, że wokalistę zobaczymy niebawem na największych scenach nie tylko w Polsce. Kto wie dokąd zawiezie przystojnego Michała jego tramwaj, może do Carnegie Hall w Nowym Jorku, do Royal Albert Hall w Londynie albo do paryskiej Olimpii?

Wybieracie się na koncert Michała?

Edyta Górniak, Michał Szpak, Michał Wiśniewski… Gigantyczne wynagrodzenie dla gwiazd w Sylwestra! Opublikowano pełny ranking!

Nieznane zdjęcie Michała Szpaka zrobiło furorę w internecie! Ma krótkie włosy i zwykłe ciuchy!

Instagram Michała Szpaka eksplodował! Nagie zdjęcia prosto z łóżka już krążą po sieci! Ale ciało!


Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?

×